Wyzwolenie z Matriksa

W drugiej części wywiadu udzielonemu naszemu miesięcznikowi David Icke mówi m.in. o poprawności politycznej, którą porównuje do raka toczącego społeczeństwa, prawdziwym Bogu, fake newsach i walce Big Pharmy z medycyną alternatywną.


 9/2018

Pierwsza część wywiadu z Davidem Icke'm ukazała się w nr. 8/2018 .

W Polsce od dawna trwa dyskusja na temat koncernów farmaceutycznych i ich nacisków na służbę zdrowia, problemu szczepień oraz alternatywnych terapii. Co myśli Pan o przyszłości medycyny? Czy lekarze powinni zwracać więcej uwagi na duszę pacjenta, a nie tylko na procesy biochemiczne zachodzące w ciele?

- Oczywiście, że powinni! Ale w tym wszystkim tkwi jeszcze jedno warte uwagi zagadnienie. Problematyka związana z farmacją odzwierciedla to, o czym do tej pory mówiłem - istnienie mikro i makrokosmosu. Sieć, tj. system dzieli się na fragmenty oddające strukturę i naturę całości. Jest niczym hologram. Doskonale widać to na przykładzie przemysłu farmaceutycznego, który skupia się na skalpelu i lekarstwie, a więc fizycznej części człowieka. Szczepionki oficjalnie produkuje się po to, by ludzie nie chorowali. W rzeczywistości osłabiają one układ odpornościowy. W grę wchodzą oczywiście ogromne pieniądze, choć IM nie tylko na tym zależy. Jeśli ludzie częściej chorują, produkuje się więcej leków, a przemysł farmaceutyczny się bogaci. Widziałem w internecie arcytrafnie to odzwierciedlający mem. Było tam zdanie: Ci, którzy zarabiają pieniądze na chorych, to te same osoby, które radzą ci, jak zachować dobre zdrowie.

Mamy do czynienia z kolejnym wynaturzeniem i szaleństwem. Ludzie przez lata ufali szczepieniom, ponieważ zalecały je medyczne autorytety. Teraz zaczęto podważać ich skuteczność, stąd coraz powszechniejszy w mediach nacisk na przymusowe szczepienia. To państwo zdecyduje, co ma trafić do organizmu naszego albo naszych dzieci. System tak właśnie działa: kiedy ktoś się buntuje, wprowadza się przymus. To element odgórnego programu pogarszania ludzkiego zdrowia na masową skalę.

 Przeglądaj SPIS TREŚCI numeru 9/2018

Przyczyny chorób nie tkwią jednak w ciele fizycznym, ale otaczających je, niewidocznych dla oka polach informacyjnych. To tam tkwi źródło problemu. Zaczyna się od zaburzenia lub braku harmonii w polu informacyjnym. Wiele osób praktykujących terapie alternatywne używa różnego rodzaju technik skupiających się nie na ciele fizycznym, lecz na powłoce energetycznej, której holograficzną projekcję stanowi ciało materialne. Gdy z niewidoczną powłoką wszystko jest w porządku, organizm również będzie zdrowy.

Mamy do czynienia z coraz większą ofensywą koncernów farmaceutycznych, toczących globalną wojnę z medycyną alternatywną i uzdrowicielami. Koncerny chcą utrzymać ludzkość w przekonaniu, że choremu może pomóc tylko skalpel lub pigułka, a często te pogarszają stan pacjenta. W samych Stanach Zjednoczonych  jedną z głównych przyczyn śmierci jest... leczenie. Ludzie umierają z powodu szkodliwych leków, źle przeprowadzonych operacji, zakażeń szpitalnych itp., a dane na ten temat i tak są szczątkowe. Prawdziwej ilości zgonów z powodu błędów lekarskich nie poznamy nigdy...

To jedynie fragment artykułu. Pełną wersję przeczytasz w NŚ 9/2018 dostępnym także jako e-wydanie

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.