Zachęcamy do prenumeraty "Nieznanego Świata"

Zachęcamy naszych Czytelników do korzystania z możliwości zaopatrywania się w "Nieznany Świat" w szerszym niż dotychczas stopniu w systemie prenumeraty realizowanej przez nasze wydawnictwo. Nie chodzi tylko o to, że taka forma otrzymywania preferowanego przez siebie czasopisma jest dogodna, lecz przede wszystkim o fakt, iż obecny rynek kolportażu funkcjonuje coraz bardziej niesprawnie (tak źle nie było nigdy). Otrzymujemy np. sygnały z różnych miejscowości i regionów kraju o kłopotach z kupnem naszego miesięcznika w punktach handlowych, a jednocześnie - po zakończeniu okresu sprzedaży numeru - część jego egzemplarzy do nas wraca.

W przypadku wszystkich tytułów daje też znać o sobie upiorny algorytm, zgodnie z którym po zmniejszeniu przez wydawcę nakładu - po to, by zredukować liczbę zwrotów - o taką samą wielkość spada sprzedaż pisma, co sens tej operacji wystawia na pośmiewisko. Generalnie zaś - w warunkach potęgującego się na rynku prasowym chaosu (niektórzy kolporterzy sprawiają wrażenie, jak by w ogóle nie zależało im na sprzedaży gazet i czasopism) - warto wnikliwie rozważyć celowość skorzystania z prenumeraty realizowanej siłami wydawcy (jej zasady przypominamy pod niniejszą notą).

Serdecznie wszystkich pozdrawiam
Marek Rymuszko
Redaktor naczelny

Prenumerata miesięcznika "Nieznany Świat" w 2016 r.

Każdy, kto jednorazowo do końca br. opłaci roczną prenumeratę "Nieznanego Świata" u Wydawcy będzie uczestniczył w losowaniu nagród ufundowanych przez redakcję, jak również naszych partnerów (książki, kosmetyki naturalne, suplementy) itd.

Prenumeratę można opłacić w następujący sposób.

 1. W naszym sklepie internetowym (płatność kartą, przelewem elektronicznym i tradycyjnym).
 2. Na miejscu w Warszawie:
  Księgarni-Galeria "Nieznany Świat"
  ul. Kredytowa 2, 00-062 Warszawa
  pon. - pt. godz. 10 - 19
  sob. godz. 11 - 15

 3. Wpłacając na konto bankowe:
  Wydawnictwo "Nieznany Świat" sp. j.
  ul. Kielecka 28 lok. 2
  02-530 Warszawa
  Konto bankowe nr: 61 1160 2202 0000 0001 4768 9966
  (Bank Millenium O/Warszawa)

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt:

 • Tel: +48 (22) 849 77 38
 • Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprzedażyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.