Ariana Karima

Kolory duszy - spotkanie i wernisaż (Warszawa, KGNŚ)

Ariana Karima opowie o swojej twórczości, malarstwie intuicyjnym, które służy przebudzeniu naszej prawdziwej Jaźni. Przybliży także fenomen Soul Body Fusion, proces zjednoczenia Duszy z Ciałem i poprowadzi sesję, podczas której każdy chętny doświadczy na czym polega ta niezwykła integracja. Jej celem jest urzeczywistnienie, ucieleśnienie naszego nieograniczonego, boskiego potencjału.

Wystawa prezentuje malarstwo intuicyjne Ariany Karimy, które – jak sama określa – zrealizowane zostało z poziomu Duszy. Barwne, energetyzujące, symboliczne, innym razem przybierające abstrakcyjną formę obrazy, stanowią zapis emocji i uczuć autorki. Proces tworzenia pozwala jej na coraz głębsze i doskonalsze poznawanie oraz doświadczanie samej siebie. Każda praca to zapis wewnętrznej przemiany, przekuwania ciemności w światłość, nierównowagi w równowagę, powrotu do własnej Pełni. Proces kończy się kiedy osiąga stan radości, miłości, harmonii oraz obfitości. To niezwykły proces samodoskonalenia. Jednakże prace te służą nie tylko poszerzaniu granic jej własnej świadomości – mają również za zadanie wspierać duchowo każdego, kto na nie patrzy, pomagać w odnalezieniu jego wewnętrznego światła.

Nie bez powodu wystawa zatytułowana została Kolory Duszy. Wibrujące pozytywną energią barwy na płótnach Ariany służą jej bowiem za słowa. Malarka, która uważa, że to właśnie kolory najlepiej oddają świat uczuć, konstruuje za ich pośrednictwem wizualny język. Nie trzeba jednak się go uczyć - wystarczy czuć. A źródłem do jego poznania jest poddanie się zupełnej wolności twórczej i swobodzie aktu kreacji.

Ariana Karima z wykształcenia jest magistrem zarządzania, z pasji i potrzeby ducha – malarką intuicyjną i przewodniczką duchową. Pomimo licznych sukcesów związanych z pracą w marketingu, w 2008 roku postanowiła odciąć się od korporacyjnego świata i założyć firmę Kolory Duszy Wydawnictwo Sarasvati. W ramach swojej działalności Ariana zajmuje się malarstwem intuicyjnym, prowadzeniem warsztatów Vedic Art, uzdrawianiem rekonektywnym, Theta Healing, praktykowaniem i nauczaniem Soul Body Fusion, a także terapią kolorami Aura Soma. Celem jej twórczej pracy jest otwarcie ludzi na ich własne potrzeby duchowe, skierowanie na drogę samopoznania i poszerzenia samoświadomości, pomoc w osiągnięciu równowagi na poziomie ciała, umysłu i duszy, czyli – jednym słowem – oświecenie.

Zapraszamy!

 

W sprzedażyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.