Robert Gajdziński

Spotkanie z Robertem Gajdzińskim - "Era Kobiet i Prawda w XXI wieku"
(14.02.2018, Warszawa)

– Strach i brak wiary (zwątpienie) to główne przeszkody na drodze do szczęścia i samorealizacji. Jednym z najważniejszych sekretów jest, że sami możemy zmienić swój los. Potrzebna nam do tego czysta INTENCJA, głęboka WIARA w siebie oraz zrzucenie spinającego naszą WOLĘ i ŚWIADOMOŚĆ wszechobecnego w religiach strachu – mówi Robert Gajdziński. – To Prawda Boża XXI wieku, płynąca z zebranych dyktowań.

ERA KOBIET. Koniec dyktatu starych religii to trzecia pozycja – po tomach CO MÓWIĄ ZMARLI oraz JAK UMIERAŁ BÓG – dyktowań od Ludzi w Duchu, jakie otrzymała mieszkająca w Londynie Polka, Nell Halina Noell, a opracowanych przez Roberta Gajdzińskiego. Zawiera 40 zapisów od 27. duchów znanych kobiet. Inspiracją do nawiązania z nimi kontaktów stał się PRZEWODNIK GUINESSA: Osiągnięcia ponad 1400 kobiet w różnych dziedzinach życia (potocznie zwany księgą rekordów, wydana w 1975 r.).

W najnowszej pozycji Wydawnictwa New Reality Books znajdujemy m.in. dyktowania: Heleny Rubinstein, Marii Skłodowskiej-Curie, Juany de la Cruz (którejzdolności i aspiracje zostały pogrzebane przez władze Kościoła Katolickiego), Al-Khansy (poetki żyjącej w czasach Mahometa, która już nigdy potem nie chciała urodzić się w kraju arabskim), Mirandy Steward (przez całe życie udającej mężczyznę, aby wykonywać zawód lekarza), a także zapiski z przekazu mężczyzny, NIE-Świętego Pawła Apostoła, tłumaczącego się z błędów w swoim nauczaniu, które sprawiły, że kobieta została sprowadzona do roli istoty uległej i zależnej od mężczyzny.

Przypomnijmy, że Nell Halina Noel to dziewczyna wychowana w kresowym dworku, którą wojenne losy rzuciły do Londynu. Jej mentorką i opiekunką duchową stała się Waleria Sikorzyna – jasnowidz i uzdrowicielka, filar londyńskiego środowiska ezoterycznego po II wojnie światowej. Pani Halina – sama obdarzona darem jasnowidzenia – od 1976 r. otrzymywała przekazy dyktowane jej przez zmarłych, którzy nazywali siebie Ludźmi w Duchu.

Zobacz VIDEO - Autor zaprasza na spotkanie:

Robert Alexander Gajdziński (były korespondent „Newsweeka”) poznał ją w 1985 r. Zafascynowany fenomenalnym darem pani Haliny został jej uczniem, a zarazem świadkiem dyktowań otrzymywanych przez nią do 1998 r. Po jej śmierci, jako spadkobierca zapisanych przekazów, rozpoczął wydawanie ich w formie książek. Obecnie pracuje nad kolejną pozycją pod roboczym tytułem OBLICZA WŁADZY.

Zapraszamy!

W sprzedażyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.