Ada Edelman (VIDEO)

Spotkanie z autorką książki Opowieści z Biura Duchów, (18.04.18, KGNŚ, Warszawa)

Ada Edelman jest pisarką i autorką bloga Biuro Duchów (biuro-duchow.pl), na którym zamieszcza historie o kontaktach z drugą stroną. Przekazy te pochodzą w większości z listu czytelników, chcących podzielić się swoimi przeżyciami. W ten sposób Ada przypomina, że „nie tylko ciało posiada człowiek”.  Po tym, jak w wieku lat 17 przeżyła śmierć kliniczną, stara się przekazywać informacje o drugiej stronie, pisząc bloga i biorąc udział w licznych konferencjach. O swoich doświadczeniach opowiadała również w Pytaniu na śniadanie. Jej pierwsza książka Tarot Bułhakowa została bardzo dobrze przyjęta w mediach ezoterycznych.

Opowieści z Biura Duchów - najnowsza książka Ady Edelman - udawadnia, że świat po drugiej stronie istnieje, a życie nie kończy się ze śmiercią. Autorka przedstawia prawdziwe historie osób, które doświadczyły kontaktu z duchami. Te inspirujące opowieści dotyczą między innymi bliskich, którzy odeszli, i kontaktują się z nami, ludzi, doznających przeżyć z pogranicza śmierci oraz wizji sennych czy psychoterapeutycznej mocy reinkarnacji.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

W sprzedażyNewsletter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.