• Rejestracja

Książka o metodzie Zdenka Domančica - przedsprzedaż

Mamy przyjemność poinformować, iż uruchomiliśmy przedsprzedaż długo wyczekiwanej książki "Leczenie bioenergią według metody Zdenka Domančica", która ukaże się pod naszym patronatem 16-18 września. Już teraz można ja u nas zamówić z 10% rabatem! Zamówienia te będą realizowane w pierwszej kolejności zaraz po otrzymaniu przez nas książki.

Zdenko Domančić, światowej sławy bioenergoterapeuta, twórca oryginalnej i naturalnej metody leczenia bioenergią, którą zastosował w praktyce i według której działa już 30 lat. Założyciel własnej szkoły, gdzie z oddaniem uczy innych jak zapewnić przeniesienie wiedzy i doświadczeń na przyszłe pokolenia. Opracowana przez niego metoda pomaga wszystkim pacjentom w każdej chorobie. Do tej pory leczył wraz ze swoimi współpracownikami już ponad 1,5 miliona chorych na całym świecie, również na odległość, a wiele przypadków leczenia dotyczyło chorych, którzy nie znaleźli pomocy w leczeniu metodami konwencjonalnymi.

Prof. n. med. Radovan Starc, lekarz medycyny, specjalista internista i kardiolog. Ordynator w Klinice Kardiologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Lublanie. W powołaniu lekarskim, któremu służy z oddaniem i pasją już od ponad 35 lat, za najważniejsze uważa kompleksowe podejście do pacjenta i bezpośredni z nim kontakt. W latach 2007-2008 wydał trzy popularne książki o stresie i związanych z nim chorobach (w języku słoweńskim).

Zamów książkę w przedsprzedaży.

Zapraszamy do zapoznania się z fragmentami książki opublikowanymi w NŚ 8/2013.

Komentarzy (0)

pozostało 500 znaków

Cancel or

NieznanySwiat.Pl