IV Konferencja Polskiego Towarzystwa Astrologicznego

IV Konferencja Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
„Jak na górze, tak na dole”
Warszawa, 18-19 października 2014

Polskie Towarzystwo Astrologiczne zaprasza na IV Konferencję PTA „Jak na górze, tak na dole”, która odbędzie się w dniach 18-19 października 2014 roku w Warszawie. Konferencja ma charakter interdyscyplinarny. Obok polskich i zagranicznych astrologów udział wezmą także przedstawiciele środowiska akademickiego.

Pod patronatem medialnym Nieznanego Świata

Goście specjalni:

  1. Prof. dr hab. Beata Wojciechowska, badaczka kultury i medycyny średniowiecznej;
  2. Prof. dr hab. Joanna Komorowska, badaczka astrologii antycznej;
  3. Dr Elżbieta Wnuk-Lisowska, badaczka astrologii perskie;
  4. Rafael Gil Brand, specjalista od astrologii tradycyjnej i indyjskiej, który obok wykładu poprowadzi w ramach konferencji trzygodzinny warsztat „Jak pracować z godnościami zodiakalnymi: domicyle i termy”.

Wykłady wygłosi 16 prelegentów: prof. dr hab. Beata Wojciechowska, prof. dr hab. Joanna Komorowska, dr Elżbieta Wnuk-Lisowska, dr Rafał T. Prinke, dr Sylwia Konarska-Zimnicka, dr Piotr Piotrowski, Wojciech Jóźwiak, Jakub Ruszkowski, Rafael Gil Brand, Ewa Kornafel, Leon Zawadzki i Maria Pieniążek, Jarosław Gronert, Włodzimierz H. Zylbertal, Światosław F. Nowicki oraz Margot Graham.

Podczas obrad wręczona zostanie Nargoda PTA im. Franciszka Prengla.

Szczegółowy program na www.astrolog.org.pl

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.