Kalendarz NŚ na 2015 rok

Proponujemy Państwu kolejny kalendarz inspirowany osobowościami zwierząt. Tym razem są to zarówno KOTY, PSY, jak i KONIE. Znamy historie wielu z nich i może kiedyś uda nam się je opowiedzieć. Autorem wszystkich grafik, jak poprzednio, jest artysta-amator Jerzy Gil. To koty stanęły kiedyś na jego burzliwej drodze życiowej i odmieniły serce oraz spojrzenie na świat. Dziś pan Jerzy doskonale rozumie dusze zwierząt, ich charaktery i potrzeby. Studiuje pyszczki, mimikę, piękno i głębię mądrości odbijającą się w oczach tych istot. Rozumie, jak głęboko przeżywają one strach, cierpienie, poczucie bezpieczeństwa, przyjaźń i miłość. Na miarę skromnych możliwości opiekuje się bezdomnymi kotami. Zdobywa dla nich karmę, leczy, sterylizuje, a także szuka domów. Znają go organizacje prozwierzęce i producenci karmy oraz liczni miłośnicy czworonogów wspierający pana Jerzego w jego działaniach.

Honorarium za grafiki ich twórca przeznacza głównie na rzecz swoich podopiecznych, którzy stali się dla niego sensem życia i nauczyli wrażliwości w dzisiejszym brutalnym świecie. I my ze swej strony w miarę możliwości wspieramy te działania. Na 9 kartach prezentujemy współpracujące z nami organizacje charytatywne ratujące zwierzęta pokrzywdzone przez los.

Jeśli rozumiesz DUSZĘ ZWIERZĄT, nie możesz pozostać obojętny!

NIEZNANY ŚWIAT Księgarnia-Galeria
ul. Kredytowa 2, Warszawa
tel. 22 827 93 49, kom. 506 063 920
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.nieznany.pl

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.