Taru of Wisdom: „Świadomość kluczem do doskonałości”

II edycja konferencji Taru of Wisdom (Drzewo Mądrości) odbędzie się 21 kwietnia 2018 r. w Warszawie. Wśród prelegentów m.in. Roman Nacht, Anna Choińska i Krzysztof Jackowski. NŚ objął wydarzenie patronatem medialnym.


Dla kogo?

Konferencja Taru of Wisdom: „ŚWIADOMOŚĆ KLUCZEM DO DOSKONAŁOŚCI” jest skierowana do osób, które pragną odkryć swój potencjał i realizować go zgodnie ze swoim wyższym przeznaczeniem. 

Dzięki wiedzy, którą poznasz na konferencji, zyskasz świadomość wewnętrznych możliwości, które od zawsze w Tobie były. Poznasz metody, pozwalające Ci spojrzeć na Twoje problemy z nowej, głębszej perspektywy. Jeżeli jesteś osobą, która czuje, że jest coś więcej niż otaczająca Cię rzeczywistość.

Jeżeli doświadczyłeś w życiu rzeczy, których nie da się wytłumaczyć z perspektywy tradycyjnych metod naukowych, nie przejmuj się. Nie jesteś sam! Ta konferencja być może pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie i Twoje życiowe doświadczenia. Przyjdź i przekonaj się.

Opis szkolenia

Każdy z nas pragnie być szczęśliwy, jednak nie każdemu się to udaje.

Przyczyną może być brak wiedzy, że może być inaczej. Otaczająca nas rzeczywistość jest tajemnicą, która stopniowo zostaje odkrywana. Żyjemy w wielowymiarowym świecie, w którym panują duchowe prawa - bez względu czy jesteśmy ich świadomi, czy nie. Jeżeli nauczymy się żyć zgodnie z nimi, zaczniemy realizować w pełni swój prawdziwy potencjał i będziemy mogli doświadczyć trwałej wewnętrznej przemiany.

⇒ BILETY NA TARU OF WISDOM II: ŚWIADOMOŚĆ KLUCZEM DO DOSKONAŁOŚCI

Agenda wydarzenia

9.00-9.30 Rejestracja gości

10.00-11.00 Anna Choińska - Czas na dorosłą Miłość

11.00-11.15 Przerwa

11.15-13.15 Roman Nacht - Jesteśmy wolnymi kosmicznymi istotami

13.15-13.35 Przerwa

13.35-15.35 Fundacja Nautilus - Prawdziwe Polskie Archiwum X, czyli materiał zebrany przez 25 lat przez Fundację Nautilus - czas na wnioski o sensie życia, Bogu i istnieniu duszy

15.35-16.35 Przerwa

16.35-17.35 Marzanna Radziszewska-Konopka - Psychobiologia-emocjonalne przyczyny chorób

17.35-17.50 Przerwa

17.50-19.50 Krzysztof Jackowski - Jasnowidzenie: Prawda czy fałsz?

19.50-20.00 Zakończenie

Odwiedź stronę organizatorów

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.