NAZNACZONY

Pod patronatem medialnym Nieznanego Świata.

ImageNaznaczony

Tytuł oryginalny: Insidious

Premiera kino: 22 lipca 2011

Naznaczony to intrygujący i zaskakujący horror, który bez trudu znajdzie swoje miejsce obok takich klasyków gatunku jak Egzorcysta, Omen, czy Duch.

Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie.
Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka nie potrafi wyjaśnić. Wezwani na pomoc eksperci od paranormalnych zjawisk stają przed wyzwaniem, które przekracza ich możliwości. Po wezwaniu na pomoc medium (Lin Shaye) rozpoczyna się walka o przetrwanie, której stawką jest życie syna, opętanego przez siły z innych wymiarów.
Kluczem do rozwiązania sprawy jest przeszłość Josha i jego wspomnienia z dzieciństwa, które wymazał z pamięci. Z pomocą medium, żony i matki (Barbara Hershey ), postara się do nich wrócić.
James Wan i Leigh Whannell, budując mroczny klimat filmu NAZNACZONY,  złożyli hołd klasykom horroru lat siedemdziesiątych.

Reżyseria: James Wan

Występują: Patrick Wilson, Rose Byrne, Barbara Hershey, Leigh Whannell

Image

W sprzedażyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.