Walentynkowa prowokacja

Hotel Welski i "Nieznany Świat" zapraszają

Single i singielki uwaga! – Walentynkowa prowokacja 16 lutego

Niech skrzykną się single i singielki na wspólny wieczór do WELSKIEGO po… nowe przyjaźnie, po doświadczenie prawdziwego siebie, prowadzeni przez ciekawość. Spędźmy te chwile z przyjaciółmi, których jeszcze nie znamy, a którzy idą przez życie w pojedynkę – zachęcają właściciela hotelu Bożena i Andrzej Daniluk.

Wygrzebcie się z miękkich foteli, porzućcie dialog z telewizorem. Chyba nie zamierzacie tęsknić, oczekiwać, marzyć i wspominać w samotności.

Nasze motto na 2013 r.:
Bądź dynamiczny i odprężony. Spokój nie oznacza bierności, wyciszony umysł pozwala podejmować inteligentne decyzje i działać we właściwym czasie

Zbierzcie się na odwagę, przyjedźcie do WELSKIEGO, a w saloniku kominkowym miłym rozmowom nie będzie końca. Niepowtarzalny klimat wnętrz, magia ognia tryskającego w kominku, kulinarne smakołyki, pyszny deser, czekolada na gorąco, rozgrzewające wina.

Niektórzy z Państwa gościli tu już na turnusach lub weekendach terapeutycznych i oczyszczających, które zamierzamy kontynuować w 2013 r., andrzejkowym dancingu, wigilijnej kolacji czy Sylwestrowym wieczorze, uczestniczyli w koncertach, w chwilach z medytacją, czy WIPspotkaniach (Wiedza i Praktyka).
Zapraszamy!

Rezerwacja:
Hotel WELSKI
Cibórz 1C, 13-230 Lidzbark
tel. 23 696 30 13, kom. 503 015 686,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
strona internetowa: www.welski.pl

W sprzedażyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.