Kazimierskie Inspiracje - V Festiwal

Po patronatem medialnym Nieznanego Świata

 • 05-07.07 Ustawienia rodzinne (Sławomir Sówka)
  Ustawienia rodzinne (wszystkie tematy) - wielowymiarowe przetwarzanie ograniczających przekonań - Kąpiele w Dźwiękach Gongów - Rytuał Mocy Mężczyzna i Kobieta - siła ciszy - mandala łagodnej i potężnej przemiany.
 • 07.07 Tańce Sufickie (dr n. med. Piotr Pałagin)
  Tańce sufickie to intensywna praktyka służąca uwolnieniu teqo co napięte, niejasne i stworzeniu obszernej wewnętrznej przestrzeni, w której jest miejsce na spokój i samoakceptację.
 • 15-20.07 & 27-31.08 Wakacje z Jogą - Dar Drugiej Młodości! (Karina Piwowarska)
  Poranne i wieczorne sesje dla początkujących i średniozaawansowanych na bazie Hatha Jogi zakończone głębokim relaksem z gongami - praca na różnych poziomach ciała m.in. korekta skoliozy, kifozy, lordozy - uwalnianie napięć, bólu i stresu - poprawa elastyczności, koncentracji, udrożnienie kanałów energetycznych - pranayama - wyrobienie dobrych nawyków prawidłowej postawy i oddechu.
 • 11-16.08 & 27-31.08 Wakacje z Gongami - Dar Dobrostanu (Sławomir Sówka)
  Już latem 2013 będziesz mógł/mogła korzystać z dobrodziejstw dźwięków gongów, zagrać dla rodziny i przyjaciół i profesjonalnie
  poprowadzić szersze grono słuchaczy przez dźwiękową podróż w stan zwany Turla - Dobrostan. Ta twórcza przestrzeń ciszy pozwala przerwać koło reakcji na rzecz akcji, walki na rzecz kreacji. W czasie Wakacji z Gongami można też wysłuchać i doświadczyć,
  poeksperymentować, dobrać i zniżkowo nabyć wybrany gong planetarny.
 • 15.08 godz. 19.00 Koncert Moniki Stadler (Harfa i śpiew)
  Monika Stadler. Legendarna wiedeńska harfistka, odważnie i buntowniczo płynie pod prąd wszystkich skojarzeń dotyczących harfy. "... gra jedynie własne kompozycje, jest jednocześnie wirtuozem, kompozytorką i śpiewaczką! Jej jasny, krystaliczny głos wkomponowuje się w dźwięki harfy, jak para, która się kocha i łączy. W ten sposób powstaje przepiękna, poruszająca jedność."
  - Erika Pluhar
 • 31.08 - 01.09 Warsztaty Uzdrawiania (Tadeusz Starek)
  Nasza świadoma pamięć jest w chwili narodzin czysta. Każdy posiada "wolną wolę" czyli może decydować o swojej ścieżce życia, ale do tego jest potrzebna też świadomość tego co się dzieje wokół i jak poradzić sobie z "torem przeszkód", który jest zapisany na poziomie duchowym.
 • 31.08 godz 21,00 - 8.00 Gong Pudża (Sławomir Sówka)
  Zróżnicowane dźwięki otulają i przenikają przynosząc dobrodziejstwa wibracji gongu. Po Gongu Pudży jesteśmy uwolnieni od napięć i lęków, czujemy się witalni i bardziej "we własnym ciele".
 • Kąpiele w Dźwiękach Gongów
  Kąpiele w dźwiękach gongów podają "takt" na każdym etapie życia i pomagają odzyskać naturalne rytmy ciała. Regularne kąpiele w gongu umożliwiają dostęp do głębokich warstw osobowości i przerywają mechanizmy psychosomatyczne kontrolujące ciało.
  Terminy:
  20.07 godz. 19.00
  10.08 godz. 18.00 & 20.00
  13.08 godz. 19.00
  24.08 godz. 18.00 & 20.00

Dalsze koncerty, warsztaty i wolontariat: www.mars-wenus.pl

Informacje, rezerwacje i zapisy:
Fundacja Mars, Wenus i Zdrowie
509 477 355
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.