Pim van Lommel w Polsce

Patronat medialny: NIEZNANY ŚWIAT

Pim van Lommel
kardiolog, który poznał tajemnicę śmierci...

Bilety dostępne w Księgarni Galerii Nieznany Świat
Warszawa ul. Kredytowa 2
(tel. 22 827 93 49)

8 listopada, godz. 18.00-21.00 - 105,00 zł

9 listopada, godz. 16.00-19.00 - 120,00 zł

Spotkanie dnia pierwszego przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych. Drugiego dnia odbędzie się spotkanie dla lekarzy, naukowców i personelu medycznego.

Na naszych oczach zostaną zaprezentowane początki nowej nauki, związanej z badaniami nad nielokalną świadomością, która nie jest rezultatem pracy mózgu i zachodzących w nim procesów. Holenderski kardiolog Pim van Lommel jest jednym z czołowych naukowców, zajmujących się fizyką i biologią kwantową, a wyniki jego pracy poświadczają istnienie pola morfogenetycznego. Stajemy się świadkami przełomu, którego rezultatem jest połączenie nauki z duchowością. Polecamy również książkę Wieczna świadomość. Naukowa wizja "Życia po życiu, którą można nabyć w naszej księgarni.

PROGRAM: wykład autora w języku angielskim (tłum. symultaniczne) i prezentacja. Relacje osób, które doświadczyły śmierci klinicznej (NDE) i panel dyskusyjny.

Tel.: 693 160 910, 669 942 000
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strony internetowe:
www.wenastudio.pl
www.iww.pl
www.biletdozdrowia.pl

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.