Podziękowanie

Zarząd Fundacji na rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „POMÓŻ I TY” serdecznie dziękuje Państwu za wsparcie. Środki, które udało nam się pozyskać dzięki Państwa wsparciu pomogą sfinansować kosztowne, specjalistyczne operacje, zabiegi rehabilitacyjne, zakup leków i sprzętu rehabilitacyjnego dla naszych podopiecznych, którymi są głównie niepełnosprawne dzieci. Bezbronne, pokrzywdzone przez los dzieci ponownie maja szansę żyć jak ich zdrowi rówieśnicy i cieszyć się pięknem otaczającego świata.

Państwa pomoc przelała w ich serca nadzieje, że zobaczą słońce, niebo i kwiaty... Niektóre z nich pierwszy raz w życiu ujrzą twarze swoich najbliższych, postawią pierwszy samodzielny krok.

Gorąco dziękujemy nie tylko w imieniu własnym ale przede wszystkim w imieniu wszystkich naszych podopiecznych.

Nadajemy Państwu tytuł Mecenasa Fundacji „Pomóż i Ty” i liczymy na dalszą owocna współpracę.

Z wyrazami szacunku
Zarząd Fundacji

Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „POMÓŻ I TY”
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5a
tel./fax 058 663 81 41
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.fundacjapomozity.sprint.pl
KRS 0000037117

Nr Konta: Bank Millennium
63 1160 2202 0000 0000 2920 6273

W sprzedażyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.