Do wszystkich, którym zależy… list otwarty

Szanowni Państwo,

Z wielką satysfakcją informujemy o imprezie, która swoim charakterem dotyka nie tylko zdrowia, a precyzyjniej profilaktyki, ale również edukacji. Czyż nie jest zastanawiające, dlaczego lekarze (w tym z tytułami naukowymi), międzynarodowi specjaliści wielu dziedzin medycyny, wybrali małą wioseczkę Cibórz i zlokalizowany w niej Hotel na miejsce "Pierwszej Międzynarodowej Konferencji Medycyny Holistycznej"?

Dla większości ludzi skupionych wokół projektu jest to zwrócenie uwagi na ogromne potrzeby podnoszenia świadomości, a więc profilaktyki, w rejonie o jednym z największych wskaźniku bezrobocia i najniższych dochodach. To w tym miejscu od dnia otwarcia HOTELU o nazwie "WELSKI", kojarzonej z pięknym dziewiczym regionem woj. Warmińsko-Mazurskiego: Parkiem, miastem, rzeką;  odbywa się wielka profilaktyczna praca: „Z miłości do człowieka”. Zaangażowanie, konsekwencję i wielki upór nagrodzili lekarze, którzy swoim charytatywnym udziałem postanowili wesprzeć tę „pracę u podstaw”.

Naturalną długowieczność, czyli jak żyć długo i zdrowo, wyjaśnią podczas swoich wystąpień lekarze specjaliści.  Fakt, że „lepiej zapobiegać niż leczyć” znany jest od wielu lat, natomiast na powszechne, szeroko zakrojone działania profilaktyczne stać jedynie najbogatsze kraje i co najważniejsze o wysokiej społecznej odpowiedzialności (vide Skandynawia, Japonia). Współczesne media rzadko bezinteresownie realizują tzw. interes społeczny. Komercja posunięta do granic absurdu, skutecznie wyrzuca poza nawias publikacji nawet najcenniejsze, ze społecznego punktu widzenia inicjatywy. Ludziom aktywnym, społecznikom z natury, pozostaje Internet i portale społecznościowe, na których trwa wzajemna edukacja często na bardzo wysokim poziomie merytorycznym.

Piszę te słowa głównie z zamiarem upublicznienia ich drogą internetową. Gdyby jednak media, władze różnych szczebli, osoby którym z racji zajmowanych stanowisk powinnien być bliski człowiek przez duże „C” zauważyły niniejszy tekst, dostrzegły ważność Konferencji, będę wdzięczny za jej popularyzację.

Z wyrazami szacunku,

Lek. Med. Waldemar Pawłowski – pomysłodawca Konferencji
Szef Instytutu Bionet

Informacje szczegółowe:
Hotel Welski, Cibórz 1A, 13-230 Lidzbark
tel. 23 696 30 13 ; Fax. 23 654 11 17
e.mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejestracja OnLine:
www.zdrowiebiznesmena.pl/konferencja

W sprzedażyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.