Czakram Welski i uzdrawiające źródełko

Hotel Welski ma swój prywatny czakram i uzdrawiające źródłoOd pewnego czasu jako miesięcznik udzielający patronatu medialnego warsztatom i pobytom relaksacyjno-terapeutycznym, jakie organizują właściciele Hotelu WELSKIEGO w Ciborzu koło Lidzbarka Welskiego, Andrzej Daniluk i Bożena Suwińska Daniluk

Już wkrótce po wybudowaniu obiektu – jako ludzie sensytywni – odkryli oni na tym terenie miejsce o niezwykle korzystnej energetyce tworząc tam krąg do posiadów przy ognisku i plenerowych pogawędek. Drugą miła niespodzianką okazała się woda, która wydaje się mieć znakomite właściwości. 

Zaintrygowani obiema kwestiami zwrócili się o ekspertyzę do uznanego specjalisty z zakresu radiestezji. Badania lokalnego czakramu dokonał w dniu 04.04.2014 r. Jan M. Mackiewicz – dyplomowany mistrz radiestezji i bioenergoterapii, człowiek znany i ceniony w środowisku.
W efekcie poczynionych ustaleń i wyników przeprowadzonych pomiarów stwierdził, iż „Teren posadowienia Hotelu „Welski” w Ciborzu k/ Lidzbarka Welskiego – na Mazurach południowo-zachodnich, posiada szczególnie korzystne radiacje.

W części południowo-wschodniej posesji, na stoku – obecnie ognisko - położony jest silny  lokalny wir energii odpowiadający BIAŁEMU kolorowi radiestezyjnemu i sile ok. 70 tysięcy jednostek w skali Bovis`a.  Moc promieniowania mierzona od centrum czakramu na zewnątrz maleje – osiągając w strefie restauracyjnej i wypoczynkowej, przy recepcji hotelu, wartość ok. 12 000 jednostek.
Z centralnej strefy wirującej energii korzystać mogą osoby wyciszone emocjonalnie i oczyszczone duchowo. Pozostałe – po odpowiednim przygotowaniu się i dostosowaniu czasu ich przebywania w strefie najwyższych mocy czakramu.
Także nieco w lewo w skos od wjazdu głównego, na wzgórzu, znajduje się źródełko uwalniające wody z cieku wznoszącego. Ma parametry wody uzdrawiającej – ok. 18 tys. jedn. Bovis`a walory bardzo cenne przy zachowaniu techniczno-technologicznych zasad poboru wody i higieny w eksploatacji źródła.”

Wszyscy goście – zarówno ci, którzy zatrzymali się tu na krótki odpoczynek, jak i ci, którzy przyjechali na warsztaty – mogą korzystać z mocy Welskiego Czakramu oraz znakomitej wody źródlanej, jaka jest na co dzień serwowana, do czego właściciele hotelu serdecznie zachęcają.

Hotel Welski

Cibórz 1A, 13-230 Lidzbark
tel. (23) 696 30 13, 503 015 686
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.welski.pl

W sprzedażyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.