Nowe techniki kwantowe

Nowe Techniki Kwantowe to inny sposób pomagający nam poruszać się w sferze świadomości. Okazuje się, że skierowanie uwagi poza obszar problemu jest bardziej skuteczne niż świadome skupianie się na rozwiązaniu.

Richard Bartlett, twórca dwupunktu i matrycy energetycznej, proponuje nowe narzędzia, których celem jest rozwinięcie przestrzennego widzenia oraz pozazmysłowego postrzegania, jakie są przydatne w uporaniu się z trudami codzienności.

Czym są nowe techniki kwantowe? Na początku warto wyjaśnić znaczenie słowa „kwantowy”. W skrócie oznacza ono: natychmiastowy oraz pełen możliwości, a nie pewników.

Bartlett zwraca uwagę, iż doświadczając życia niepotrzebnie chcemy opisywać to, co widzimy.Tymczasem to, co dostrzegasz, nie jest tym, co o tym myślisz. Widzimy sprawy, choroby, zakłócenia nie takimi, jakie są, tylko takimi, jacy MY jesteśmy. Na razie nie potrafimy inaczej. Lubimy pewność, diagnozy oraz wyjaśnianie przyczyn, a to prowadzi do braku elastyczności i tkwienia w miejscu.

Jak zatem poradzić sobie z umysłem, jego lękami i nieustanną chęcią nazywania rzeczywistości? Rezygnując z analizy. Einstein mawiał: Logika zaprowadzi Cię z punktu A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie.

Bartlett daje nam możliwość skierowania uwagi poza problematyczne obszary, ponieważ tylko tam znajduje się potencjał do zmiany. Bazując na dziedzinie zdalnego postrzegania (remote viewing) opracował możliwość dotarcia do pierwotnego adresu (przyczyny) wzorców, programów i przekonań, które wywołują zakłócenia w życiu.

Zdalne postrzeganie oznacza zdolność pozwalająca na odbieranie szczegółów z oddalonego punktu / obiektu. Jest to możliwe, gdyż uczestniczymy w każdym wydarzeniu i jesteśmy częścią każdej „rzeczy” we Wszechświecie. Ponieważ na poziomie informacji nic nie jest oddalone, możemy niczym radio dostroić się do wybranego obiektu i opisać jego właściwości. Każda życiowa sytuacja ma swój pierwotny adres, pod którym powstała. Nie mamy możliwości naprawienia tej sprawy w analityczny, logiczny sposób. Życia nie wystarczy, aby świadomie dotrzeć do przyczyn.

Oczekuj nieoczekiwanego. Otwórz się na zmianę przekraczającą Twoje najśmielsze wyobrażenia – proponuje Richard Bartlett.

Bartlett wprowadza automatyczne rysowanie, jako sposób dotarcia do przyczyn (wraz z ich uproszczeniem) powodujących objawy, trudności, choroby, zakłócenia w relacjach i finansach. Definiujemy problem, który chcemy rozwiązać, i automatycznie rysujemy konstrukcje czakr, które odzwierciadlają nasz energetyczny stan, stają się kontenerem na informację, pomagając śledzić zmiany. Podążając za intuicją, krok po kroku uczymy się rozpuszczać przyczyny zakłóceń ukazane w poszczególnych czakrach. Możliwe jest pojawienie się wzorca „fałszywej czakry” – konstrukcji, do której kierowana jest cała energia (wykorzystywana m.in. przez komórki nowotworowe). W rezultacie następuje zmiana spinu w czakrach, która przekłada się na zmiany w organach, samopoczuciu, psychice, emocjach.

Ciekawe, jak trafne informacje uzyskujemy podczas tego procesu. Kiedy automatycznie rysuję wzorce czakr podczas warsztatu, osoba stojąca na środku jest zdumiona precyzją odczytywanych informacji z jej życia – nie tylko bieżącego, lecz również z przeszłości. Tuż po procesie zauważa zmiany: natychmiastową ulgę, lekkość, inne spojrzenie na swoje życie. Spada kamień z serca. Płyną łzy wzruszenia.

Ta zaawansowana umiejętność automatycznego rysowania umożliwia szybkie rozwiązania problemów. Oto relacja uczestniczki warsztatu „Nowe Techniki Kwantowe”:

Znajoma trafiła do szpitala z różą - zakaźną chorobą skóry wywołaną paciorkowcem. Po kilku dniach zapadła na sepsę i stan jej zdrowia dramatycznie
się pogorszył. Przez trzy kolejne dni, na odległość, zastosowałam nowe techniki kwantowe. Już po pierwszej sesji nastąpiła ogromna poprawa: chora odzyskała siły, skóra niemalże natychmiast rozjaśniła się i powstała zdrowa tkanka w miejscu ognistych plam. Kolejne badania diagnostyczne potwierdziły całkowite wycofanie się róży i sepsy. Koleżanka po kilku dniach została wypisana do domu
.

Osobiście byłam zaangażowana w sytuację, kiedy nasza sześcioletnia córeczka obudziła się około godziny czwartej w nocy z objawami grypy jelitowej: przez pierwszą godzinę małym ciałkiem szarpały wysoka gorączka, męczące wymioty i biegunka. Rozrysowałam w automatyczny sposób jej system czakr. Rysowałam tak długo, aż wyraźnie poczułam, że wystarczy (trwało to około 15 minut). Kiedy skończyłam, dziecko wydało z siebie pierwsze normalnie wypowiedziane zdanie. W południe nie było śladów po jelitówce. Dodam, że nie podałam mu żadnych dodatkowych leków. Wprawdzie córka była jeszcze osłabiona, lecz funkcjonowała normalnie.

Podczas warsztatu uczymy się również ustawiać przestrzeń do zmian w polu informacyjnym (kwantowym). Można stworzyć przestrzeń dla zmian w bolącym kolanie, kręgosłupie lub w relacjach rodzinnych. Inną opcją jest tworzenie przestrzeni dla zmian związanych z lękami, cechami charakteru lub emocjami. Zawsze pojawia się temat finansów. Następnie dokonujemy korekt – śledząc przychodzące informacje i podążając za nimi. Okazuje się, że delikatna zmiana w tak stworzonej przestrzeni może spowodować duże zmiany w życiu. Szybko mija ból, wraca uśmiech i rozluźnienie.

W Polsce warsztaty prowadzi Anna Kubica (jedyne wg. oryginalnej idei R. Bartlett’a).

www.annakubica.com

Najbliższe terminy "Nowych Technik Kwantowych":

  • 4-5 października - Warszawa - tel. 513 194-094, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • 25-26 października - Wrocław - tel. 534-553-388, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga: aby maksymalnie wykorzystać prezentowane narzędzia, pożądane jest wcześniejsze ukończenie Warsztatu Dwupunktu, część 1 i 2, który daje umiejętność odczytywania informacji w polu kwantowym (honorujemy kursy ukończone u innych wykładowców).
(Anna Kubica - trenerka dwupunktu)

Najbliższe terminy Warsztatu Dwupunktu część 1 i 2:

  • 13-14 września - Warszawa - tel. 513-194-094, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • 20-21 września - Wrocław - tel. 534-553-388, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • 27-28 września - Katowice - tel. 663-832-383
  • 18-19 października - Poznań - tel. 888-347-591, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprzedażyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.