Nadodbiór

NADODBIÓR. Dziennik II. 2007-2014. W mocy wymiarów - manifestacje zjawisk paranormalnych i próby ich wyjaśnienia
Elżbieta Brejnak, Małgorzata Brejnak
Wydawnictwo Komograf, Ożarów Mazowiecki 2016

Kontynuacja wcześniejszego o kilka lat tomu opatrzonego tytułem Nadodbiór, którego autorki, matka i córka, są artystkami (ezoteryczne malarstwo w ich twórczości przeplata się z poezją), a jednocześnie doświadczonymi penetratorkami Nieznanego, ze szczególnym uwzględnieniem zaglądania w inne wymiary. Wielowątkowość zapisanych na kartach Dziennika doświadczeń metafizycznych czynią z tego tomu, podobnie jak poprzedniego, pasjonującą lekturę.

A w tle: przekazy od osób zmarłych, spotkania z bytami z innych frekwencji istnienia, fenomen UFO, energetyczne wiry, senne kody, wszczepione wspomnienia i wiele innych frapujących zjawisk oraz zdarzeń. Są też akcenty związane z Nieznanym Światem (vide smakowita sekwencja Błękitne biopole).

NADODBIÓR - piszą E. i M. Brejnak - to superdziennik! Tropimy w nim NIEZNANE. Jesteśmy badaczkami Rzeczywistości, chociaż tej na skraju, i wplatamy w swoją twórczość ontologiczne aspekty życia. Poszerzone zmysły nakazują odczuwać i widzieć więcej, więc DZIENNIK nabiera tempa. Od siebie dodajmy, że warto przekonać się, jak to zostało atrakcyjnie podane i napisane! Gorąco polecamy.

Recenzja: Nieznany Świat 10/2016

W sprzedażyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.