Uzdrawiająca moc sody

UZDRAWIAJĄCA MOC SODY
Nikołaj Danikow
Wydawnictwo HARTIGRAMMA, Warszawa 2016

Książka, która - podobnie jak poprzednia: SODA OCZYSZCZONA NA STRAŻY ZDROWIA Iwana Nieumywakina (obie udostępnione czytelnikom w języku polskim przez Wydawnictwo Hartigramma) nie wymaga żadnych promocyjnych „podpórek”, gdyż sprzedaje się jak świeże bułeczki, czego dowodem fakt, że na liście 10 najlepiej sprzedających się książek Księgarni „NŚ” obie zajmują czołowe pozycje (w czerwcu znajdowały się na dwóch pierwszych miejscach). Obecny tom edytor rekomenduje jako najobszerniejszą pozycję o zastosowaniach sody oczyszczonej.

Tytuł mówi sam za siebie, a publikacja Danikowa szybko stała się rynkowym bestsellerem i ma szansę podążyć w ślady nieśmiertelnej Wody utlenionej na straży zdrowia I. Nieumywakina. Swoją drogą sukces czytelniczy sygnalizowanych edycji powinien dać do myślenia tym wszystkim, którzy, zaprzedani bez reszty BIG PHARMIE, usilnie próbują dyskredytować medycynę naturalną i zaliczone do niej nieprawdopodobnie wręcz niekiedy skuteczne terapeutyczne preparaty i środki spożywcze, takie właśnie jak soda oczyszczona. Chapeau bas dla autorów, brawa dla wydawcy.

Recenzja: Nieznany Świat 11/2016

W sprzedażyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.