Zaginiony świat Agharti

ZAGINIONY ŚWIAT AGHARTI
Allec MaClellan
Wydawnictwo AMBER, Warszawa 2016

Czy liczne mity i opowieści, informujące nas, że stary świat, czyli Azja, Europa i Afryka, posiada pod powierzchnią sieć rozbudowanych tuneli, to wyłącznie płód wyobraźni dawnych bajarzy?

Allec MacLellan, autor książki Zaginiony świat Agharti (w Polsce znany też z tomu Tajemnice pustej Ziemi), zabiera czytelnika na fascynującą wyprawę, której celem jest prześledzenie wątków związanych z podziemnym światem, do którego mają prowadzić wykute pod powierzchnią korytarze.

Okazuje się, że wzmianki o tym magicznym miejscu można znaleźć już w prastarych manuskryptach. Pierwsze szczegółowe sprawozdanie z wizyty w podziemnym królestwie sporządzono natomiast w XII wieku. Potem w swych pismach wspominali o nim m.in.: Helena Bławatska, Ferdynand Ossendowski, Mikołaj Roerich oraz baron Edward G. Bulwer-Lytton.

Czy mityczna kraina we wnętrzu naszej planety faktycznie istniała – a może istnieje nadal? Po analizie faktów, jakiej dokonał Allec MacLellan w swej fascynującej książce, trudno mieć co do tego wątpliwości.

Recenzja: Nieznany Świat 5/2017

W sprzedażyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.