Kręgosłup i jego problemy

ImageKręgosłup i jego problemy.
Henryk Witold Szczepański
Wydane nakładem własnym, Piła 2009

Jedna z najlepszych książek, poświęconych chorobom i dolegliwościom kręgosłupa, jakie wydano w Polsce
. Jej autorem jest wytrawny praktyk terapii manualnych, Henryk Witold Szczepański z Piły, o którym przed kilku laty pisaliśmy w Poczcie healerów polskich.

Jego specjalnością są właśnie dysfunkcje kręgosłupa, mięśni i stawów oraz choroby odkręgosłupowe, przy czym sygnalizowana tu, znakomicie udokumentowana i bogato ilustrowana praca (zawiera również kilkadziesiąt zdjęć i rysunków), nie ogranicza się do opisu poszczególnych schorzeń i niedomagań związanych z kręgosłupem, lecz – co ważniejsze – serwuje liczne ćwiczenia, dzięki którym można z powodzeniem pokonać ból oraz uporać się ze skutkami poważnych często defektów jednego z najważniejszych ludzkich organów. W książce można znaleźć liczne unikatowe (naprawdę takie!) wskazówki, a osoby zaprzyjaźnione z Nieznanym Światem, zainteresowane omawianą przez Henryka W. Szczepańskiego problematyką, które zastosowały już jego wskazania w praktyce, nie maja dla terapeuty z Piły słów uznania. Doskonały przykład, jak można pomóc chorym, których medycyna akademicka często przedwcześnie spisuje na straty.

Recenzja: Nieznany Świat nr 1/2010

W sprzedażyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.