X3

ImageX3. Uzdrowiciele z bliska i daleka.
Adrian Dvir
Oficyna Wydawnicza MK, Warszawa 2009

Pasjonująca książka. Jej autor, Adrian Dvir, z zawodu – uwaga, uwaga! – inżynier informatyki i programista komputerowy, który pracował w amerykańskich bazach wojskowych jako projektant systemów komputerowych właśnie (zmarł w 2004 r.), przed kilkunastu laty, po wcześniejszym ujawnieniu się u niego zdolności telepatycznych, zaczął odbierać informacje od pozaziemian oraz bytów ze światów równoległych.

Bardzo interesujące zresztą – dodajmy – informacje, gdyż dotyczące nie tylko różnych planet i wymiarów bytu, lecz także mechanizmów kreacji życia we Wszechświecie, związków poprzednich wcieleń z obecnym, a także technik medycznych umożliwiających uzdrawianie z wyższych poziomów przy użyciu medycznych implantów i z przeprowadzaniem operacji w innej przestrzeni włącznie (sic!).
Oczywiście – jak zawsze w odniesieniu do wszelkiego rodzaju channelingów – nigdy nie mamy możliwości identyfikacji źródła kontaktu, a często również wiarygodności samych przekazów. W tym przypadku jednak, zważywszy na wykształcenie i zawodowe doświadczenie autora, intuicja podpowiada, że tego wszystkiego, co przekazuje on w swojej opowieści, nie byłby w stanie samodzielnie wymyśleć. Skoro zaś tak, mamy do czynienia z unikatowym zapisem, przy czym niektóre jego segmenty, takie właśnie jak terapie uzdrawiające, wykonywane wspólnymi siłami przez – znów uwaga! – healerów, istoty duchowe oraz EBE, są wręcz sensacyjne. Dvir przy tym precyzyjnie wyjaśnia, w jaki sposób i przy udziale jakich interdyscyplinarnych, by tak rzec, zespołów operacje te się odbywają (proszę np. – co dotyczy zwłaszcza lekarzy – zwrócić baczną uwagę na mechanizm tzw. antyzakrzepowego wzburzania krwi). Nasze metody lecznicze są do siebie podobne, ale ze względu na to, że używamy innej materii, leczenie ludzi wygląda inaczej – wyjaśnia kluczowy kontakt programisty komputerowego, tytułowy X 3.
W ogóle dużo tu, bardzo dużo, niezwykłych nowinek medycznych, ale także ważnych informacji dotyczących funkcjonowania Wszechświata, a wszystko to podane w niezmiernie atrakcyjnej czytelniczo oprawie.
Wydawca tej książki, mieszkający w Grecji Marek Kukułka, który niedawno przybliżył w naszym kraju idee szwajcarskiego naukowca, badacza i mistyka Manuela Schocha, twierdzi, że impuls do jej przetłumaczenia na język polski napłynął do niego z zewnątrz. Sam Dvir natomiast stwierdza: Wierzę, że pozaziemianie, którzy pracowali ze mną, odpowiadali na moje pytania najlepiej, jak umieli. (...) Jestem przekonany, że kontakt z ludźmi jest dla nich bardzo ważny, podobnie jak to, byśmy ich zrozumieli. Ważne jest też dla pozaziemian, abyśmy wiedzieli o ich istnieniu, ale unikają otwartych ujawnień z obawy przed wzbudzeniem w nas niepokoju. Jednym słowem: całość koniecznie do lektury, która skłoni nas z pewnością do pogłębionej, wielowątkowej refleksji.

Recenzja: Nieznany Świat nr 8/2009

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.