Spotkanie - Naturalne skarby Nowej Zelandii

Warszawski Klub Przyjaciół "Nieznanego Świata" oraz Księgarnia Galeria "Nieznany Świat"

zapraszają na spotkanie Naturalne Skarby Nowej Zelandii które poprowadzi
Agata Orłowska-Kaźmir z firmy LOG (Generalny Przedstawiciel PARRS Products Ltd. w Polsce)

04 grudnia 2014 r. o godz. 17
Warszawa, ul. Kredytowa 2

Unikalny klimat, gleba i czysta woda dają przyrodzie Nowej Zelandii siłę. Ze względu na swoje bogactwo i malowniczość zakątek ten bywa nazywany rajem na Ziemi.

Natura obdarzyła człowieka wieloma gatunkami roślin o cennych właściwościach odżywczych, pielęgnacyjnych i terapeutycznych. Należy do nich MAGICZNE DRZEWO MANUKA występujące wyłącznie w Nowej Zelandii i Australii, a od wieków szeroko wykorzystywane przez rdzennych mieszkańców.

W procesie destylacji z jej liści otrzymywany jest czysty olejek manuka – wyjątkowo silny antyseptyk. Działa antybakteryjnie, przeciwgrzybiczno i przeciwzapalnie. Szacuje się, iż jest pięciokrotnie silniejszy od penicyliny. Natomiast z białych pachnących i pełnych nektaru kwiatów pszczoły produkują gęsty, ciemny miód o niezwykle cennych właściwościach zdrowotnych.

Firma PARRS Products dzięki innowacyjnym pomysłom wykorzystała te naturalne skarby, tworząc szeroką gamę produktów pielęgnacyjnych oraz leczniczych do twarzy i całego ciała, pomocnych również w przypadku skóry z problemami (opryszczka, trudno gojące się rany, oparzenia, grzybice, odleżyny, łupież).

Nowozelandzkie miody mauka wyróżniają się aktywnością antybakteryjną oraz innymi właściwościami ważnymi dla naszego zdrowia. Doskonale sprawdzają się jako silne wspomaganie w wielu niedomaganiach (zarówno podawane wewnętrznie, jak i stosowane zewnętrznie). Każda partia otrzymuje międzynarodowy certyfikat UMF na zawartość substancji aktywnych.

Lanolina to kolejny skarb tej krainy. Czyste, górskie powietrze i soczysta trawa porastająca wzgórza tworzą świetne warunki do hodowli owiec, obdarzających człowieka wełną oraz lanoliną. Ceniona jest ona jako środek nawilżający i odżywczy, gdyż jest najbardziej spokrewniona z sebum naszej skóry. Świetnie się wchłania, czyniąc ją elastyczną, sprężystą, miękką i delikatną.

Z kolei Błoto Termalne Rotorua dzięki wulkanicznemu pochodzeniu jest niezwykle bogate w minerały takie jak: krzem, magnez, wapń, tytan, żelazo, siarka, fosfor, sód i potas, a także pierwiastki: miedź, cynk, selen, kobalt, mangan oraz molibden. Glinki błota podczas wysychania generują ciepło, przyspieszając krążenie krwi, co pomaga wyeliminować toksyny i inne zbędne produkty przemiany materii. Działają odżywczo. Siarka wykazuje zalety antybakteryjne.

Zapraszamy zatem do wspólnej podróży i odkrywania naturalnych bogactw Nowej Zelandii.
Ceny promocyjne na prezentowane produkty.

Bieżący numerStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.