Spotkanie z Brucem Moenem (VIDEO)

Warszawski Klub Przyjaciół "Nieznanego Świata" oraz Księgarnia Galeria "NŚ" zapraszają na spotkanie z Brucem Moenem

znanym na całym świecie podróżnikiem w niefizyczne światy i badaczem życia po życiu, autorem poświęconych tej tematyce książek oraz twórcą unikatowej metody tzw. odzyskiwań, dzięki której osobom zmarłym udaje się pomóc w dotarciu do obszaru będącego celem ich wędrówki po opuszczeniu ciała

11 maja 2015 r. o godz. 18.00 (Warszawa, ul. Kredytowa 2 - wstęp wolny)

Bruce Moen, który był uczniem i przyjacielem Roberta Monroe’a, przyjeżdża do Polski po kilkuletniej przerwie, by poprowadzić swoje kolejne warsztaty. Napisał następujące książki: PODRÓŻE W NIEZNANE, PODRÓŻ POZA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI, PODRÓŻE DO ŻYCIA PO ŚMIERCI, PODRÓŻ DO OJCA CIEKAWOŚCI, ŚWIADOME PODRÓŻE W NIEFIZYCZNE ŚWIATY. Tytuły te są dostępne w księgarni , a Bruce będzie swoje książki podpisywał. Przypomnijmy również, że obszerną rozmowę z naszym gościem Czym jest świadomość? zamieściliśmy w numerze kwietniowym , zaś spotkanie Bruce’a Moena z czytelnikami będzie z pewnością spotkaniem roku, jeśli nie ostatnich kilku lat.

Niestety ze względu na to, że impreza odbywa się w naszej warszawskiej księgarni, nie jesteśmy tym razem w stanie zagwarantować wszystkim chętnym miejsc siedzących. Przepraszamy za to i prosimy o wyrozumiałość. Mamy natomiast dobrą wiadomość. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na pięciodniowych warsztatach nt. podróży do światów niefizycznych (obejmują one program 1 i 2 stopnia – Badanie Życia po życiu i Eksploracje partnerskie), które odbędą się w dniach 13-17 maja 2015 roku w Powiatowym Ośrodku Sportu w Miętnem (gm. Garwolin, 55 km od Warszawy). Dla przyjezdnych przewidziane są opcje udziału z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Szczegółowe informacje oraz bezpłatny poradnik dostępne są na stronie: www.afterlife.hemi-sync.com.pl, a wszyscy chętni powinni jak najszybciej skontaktować się z organizatorami za pośrednictwem podanej tu strony internetowej.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

 

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.