Probiotechnologia zdrowy styl życia w domu i ogrodzie (VIDEO)

Warszawski Klub Przyjaciół "Nieznanego Świata" oraz Księgarnia Galeria "NŚ" zapraszają na spotkanie z

PROBIOTECHNOLOGIA zdrowy styl życia w domu i ogrodzie

Gościem wtorkowego wieczoru będzie mgr Wioletta Mysieiwcz - Licencjonowany Doradca ProBiotechnologii

30 czerwca (wtorek) 2015 r. o godz. 18.00 (Warszawa, ul. Kredytowa 2 - wstęp wolny)

Żyjemy w oceanie obecnych wszędzie mikroorganizmów, które mają fundamentalne znaczenie dla trwania życia na Ziemi. Są wszędzie. Wdychamy je z powietrzem, milionami zasiedlają każdy cm² naszej skóry i przewód pokarmowy. Każdy fragment ciała, który kontaktuje się ze światem zewnętrznym, to siedlisko bakterii, grzybów i pierwotniaków, których może być nawet stokrotnie więcej niż własnych komórek. Korzystne dla nas – syntetyzują witaminy w jelitach, wspomagają wypieranie oraz eliminację zagrożeń chorobowych, regulują działanie układu odpornościowego, oddziałują na trawienie i apetyt, a nawet sterują poziomem hormonu szczęścia, czyli serotoniny! Są częścią nas – bez nich przestalibyśmy istnieć.

Obecność korzystnych mikroorganizmów w środowisku sprzyja zdrowiu i rozwojowi zwierząt oraz roślin hodowlanych, naturalnemu samooczyszczaniu wody, dezynfekcji, utrzymaniu higieny.

Probiotechnologia to sposób wytwarzania i stosowania niemodyfikowanych genetycznie kompozycji pożytecznych mikroorganizmów oraz ich metabolitów zawartych w fermentowanej mieszaninie z naturalnych składników, na bazie których powstają naturalne wyroby – ProBio Emy – uzupełniające korzystną mikroflorę. Ich właściwości probiotyczne, przeciwutleniające, bakterio- i fungistatyczne stanowią dla nas niezwykle cenne wsparcie w walce z niepożądanymi patogenami i szczepami.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.