Spotkanie z Ireną Polkowską Rutenberg (VIDEO)

Irena Polkowska Rutenberg21 lipca 2015 r. (Warszawa, ul. Kredytowa 2)  Warszawski Klub Przyjaciół "Nieznanego Świata" oraz Księgarnia Galeria "NŚ" zorganizowały spotkanie z:

Ireną Polkowską Rutenberg popularyzatorką Radykalnego Wybaczania Plus, trenerką rozwoju osobistego, malarką i rzeźbiarką, której misją stało się niesienie pomocy innym. Na autorskich warsztatach dzieli się z uczestnikami wszystkim, co w jej pojęciu osobie w każdym wieku może dopomóc zakochać się w życiu.

W zmaganiach z własnymi życiowymi perturbacjami – śmiercią męża, chorobą nowotworową, mastektomią – czerpała z doświadczeń i wiedzy wielu wspaniałych nauczycieli: dr Jean Houston (propagatorki Ruchu Na Rzecz Rozwijania Ludzkiego Potencjału), spirytualnej Mystery School, Elaine de Beauport, Paula McCleana, Miguela Ruiza, Peggy Rubin, Eckharta Tolle, Erika Buterwortha oraz Colina Tippinga. Właśnie na jego warsztatach Radykalnego Wybaczania zrozumiała, jak silnie są ze sobą połączone wszystkie jej dramaty, jak ważna dla zdrowia energia miłości, a jak szkodliwa energia lęku, co doprowadziło do prawdziwej transformacji. Dzięki temu wyleczyła się z raka, w wieku 74 lat zakochała w życiu, a w pracy z ludźmi odnalazła swoją misję.

Jak sama mówi: – Nie dość jest kochać życie, trzeba zakochać się w takim, jakim ono jest, by przekonać nasze Dusze, aby jeszcze z nami pobyły. /…/ Szanuję swoją Duszę i dziękuję Jej, że dobrze wybrała doświadczenia losu, które pomagają mi w spirytualnej ewolucji. To podstawa jej pracy, opartej na Radykalnym Wybaczaniu, Wyzwoleniu Wewnętrznego Artysty (rzeźbie i tańcu z zamkniętymi oczami), bezwarunkowym dzieleniu się miłością do życia – nieważne jak bardzo trudnego.

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Ireną Polkowską-Rutenberg  - Zakochać się w życiu i zafundować Duszy SPA

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.