Spotkanie z dr Danutą Adamską-Rutkowską (VIDEO)

W środę 16 września o godz. 18:00  (Warszawa, ul. Kredytowa 2) miało miejsce spotkanie z:

dr Danutą Adamską-Rutkowską najwybitniejszą współcześnie, w Polsce, w naszej ocenie badaczką zjawisk parapsychicznych oraz innych zaliczanych do obszaru z tzw. pogranicza,  autorką wydanej niedawno wspólnie z Danutą Dudzik książki KWANTOWA RZECZYWISTOŚĆ. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych.

Przypomnijmy, że dr Danuta Adamska-Rutkowska jest od wielu lat stałym współpracownikiem Nieznanego Świata, w którym wydrukowała liczne artykuły poświęcone naukowej analizie m.in. takich zjawisk, jak: jasnowidzenie, telepatia, radiestezja, czy kontakty z pozafizyczną rzeczywistością, w tym także ze zmarłymi. Z tego punktu widzenia na szczególną uwagę zasługuje czteroodcinkowa publikacja Zaskakujące spotkania z tymi, którzy odeszli ze znanego nam świata, którą prezentowaliśmy w numerach: 11/2013 - 2/2014 miesięcznika.

Jest osobą legitymującą się dogłębną wiedzą i kompetencją, a w swoim tomie ujawnia mało znane często badania naukowe, jakie są prowadzone na świecie w odniesieniu do fenomenów paranormalnych i wielowymiarowej natury rzeczywistości. Autorka przy tym nie tylko nie stroni od podejmowania trudnych problemów, lecz odważnie przeciwstawia się naukowemu dogmatyzmowi, który utrudnia, a w praktyce uniemożliwia ich poważne badanie m.in. w oparciu o najnowsze osiągnięcia fizyki kwantowej.

Książka KWANTOWA RZECZYWISTOŚĆ. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych jest oczywiście dostępna w naszej księgarni i po zakończeniu imprezy będzie podpisywana przez dr D. Adamską-Rutkowską.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.