Spotkanie z Piotrem Pytlowanym - twórcą orgonitów (VIDEO)

W środę 28 października o godz. 18:00  (Warszawa, ul. Kredytowa 2) miało miejsce spotkanie:

Piotr Pytlowany i jego orgonity

Od urodzenia (1979 r.) mieszka w Legnicy. W życiu towarzyszy mu żona Ola oraz córki Gabrysia i Ania. Tematyką związaną ze sferą niematerialną interesuje się praktycznie od najmłodszych lat. Zawsze czuł wewnętrzną potrzebę niesienia pomocy innym ludziom. – Rozwój duchowy jest całym moim światem, pasją, sensem życia – mówi. – W młodości studiowałem parapsychologię i ogólnie wiedzę ezoteryczną oraz medycynę naturalną.

Od lat młodzieńczych obdarzony zdolnością jasnowidzenia, jak również umiejętnością wchodzenia w wymiary subtelne, wiele lat poświęcił na opanowanie tych potencjałów i odnalezienie sposobu, jak wykorzystać je do pomagania innym. W końcu, trzy lata temu, jego konikiem stała się astrologia, dzięki której zaczął bezpośrednią pracę z ludźmi. Z biegiem czasu dołączył do tego tworzenie orgonitów, urządzeń powstałych na bazie odkryć dr. Wilhelma Reicha, które nie kumulują orgonu, lecz przetwarzają wokół siebie wytwarzany przez urządzenia elektryczne i elektromagnetyczne, osłabiający siły witalne, regenerację i pogarszający nastrój szkodliwy DOR (Deadly Orgone Radiation) na korzystny dla żywych istot, pozytywny POR (Positive Orgone Radiation). Te swoiste emitery nie rozładowują się i nie wymagają zasilania. Działają zarówno w pomieszczeniach, jak na otwartej przestrzeni.

W konstruowanie orgonitów Piotr Pytlowany wkłada całe serce, zdolności, artystyczną pasję, najlepsze intencje. Z kamieniami pracuje świadomie, dba o ich czystość, dokładając wszelkich starań, by zastosowane w emiterach oddawały ich użytkownikom wszystko, co mają w sobie najlepszego.

Największym szczęściem i zapłatą, jaką otrzymuję za wykonywanie tych urządzeń, jest odzew korzystających z nich ludzi, ich wdzięczność. Realizuję tym samym swoje marzenia i czuję się spełniony w roli osoby pomagającej innym. – przyznaje twórca.

Pasją pana Piotra są też wędrówki po górach, które zasilają go swoją potęgą.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.