Spotkanie z Igorem Witkowskim (VIDEO)

Warszawski Klub Przyjaciół "Nieznanego Świata" oraz Księgarnia Galeria "NŚ" zorganizowali w dniu 5 listopada 2015 r. spotkanie:

Igor Witkowski - Instrukcje przebudzenia: Przekłamane przekazy chrześcijaństwa i Zakodowane przesłania starożytnych

Igor Witkowski – jako były dziennikarz wojskowy oraz autor wielu publikacji historycznych opartych na materiałach archiwalnych zbieranych w różnych krajach – potrafi dotrzeć do ukrytych informacji, co przekłada się także na rzetelność tytułów bliższych tematyce Nieznanego Świata. Wydał już ponad 50 książek, które łączy wnikliwość, nowatorstwo podejścia do przeszłości i przyszłości naszej cywilizacji, wykorzystanie własnych, żmudnych poszukiwań – sięgających zarówno odległych stron, jak i czasów.

W najnowszych publikacjach z cyklu Instrukcje przebudzenia nasz gość powraca do analizy różnego rodzaju wzmianek na temat przyszłości ludzkości. W Przekłamanych przekazach chrześcijaństwa ukazuje prawdę na temat powstawania Biblii oraz kształtowania się jej treści, co dla wielu osób może okazać się szokiem kulturowym. Natomiast Zakodowane przesłania starożytnych autor poświęcił mało, a niekiedy wręcz nieznanym dowodom istnienia prehistorycznej globalnej cywilizacji, której ślady zakodowano w wielkich przedsięwzięciach starożytnych. To nowe, znakomicie umotywowane spojrzenie na genezę naszej cywilizacji.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania


Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.