Spotkanie z Izabelą Kaczorowską i Mariuszem Grzendą

Warszawski Klub Przyjaciół "Nieznanego Świata" oraz Księgarnia Galeria "NŚ" zapraszają na spotkanie z naturopatami Izabelą Kaczorowską i Mariuszem Grzendą

Jak w zgodzie z naturą oczyścić organizm i wzmocnić odporność.

Środa 18 listopada 2015 r., godz. 18.00 - wstęp wolny

Izabela Kaczorowska i Mariusz Grzenda to zawodowi naturopaci oraz wydawcy, których łączy pasja poszukiwania sposobów na zdrowe życie w dzisiejszym niezdrowym świecie. Po poważnych problemach medycznych, w których nie mogli uzyskać pomocy od powszechnej służby zdrowia, zwrócili się ku metodom naturalnym, właśnie w nich upatrując ratunku dla siebie i swoich bliskich. Krok po kroku otwierali umysły na nową rzeczywistość, szczególnie zaś zachwycili się wiedzą naukowców i lekarzy Wschodu, odkrywając w niej niebywałe pokłady mądrości. To, co u nas potrafi być uważane za szarlatanerię i nie zawsze jest legalne, tam stanowi naturalne wsparcie dla medyków.

Nasi goście poznali i sprawdzili na sobie działanie sztuki masażu, bioenergoterapii, homeopatii oraz ziołolecznictwa, jak również diety i terapii informacyjnej. Podróżując przez ubogie kraje Azji, zaznajomili się z metodami leczniczymi tamtejszych ludów. Przekonali się m.in. o skuteczności stosowania ludzkiego mleka na zapalenie spojówek, liści gujawy na otwarte rany lub stany zapalne, a masażu szamanki na poprawę ułożeniu płodu. Na własne oczy obserwowali piękno synergii człowieka z Naturą i powrót do zdrowia osób żyjących w zgodzie z jej prawami.

Izabela i Mariusz dzięki elektropunkturze Volla oraz Vega testom diagnozują przyczyny chorób, łącząc tę umiejętność z terapią częstotliwościami. Zarówno materia ożywiona, jak nieożywiona, dobra czy zła, każda ma swoją częstotliwość. Tą patogenną: wirusów, bakterii, grzybów zamieszkujących nasze ciała można poznać i pokonać. Za niezbędne w procesie uzdrowienia nasi goście uznają stosowanie ziół, które w pełni rozumieją nasz organizm, oczyszczają go i leczą. Tylko traktując nasze ciało jako całość i wsłuchując się w nie, można osiągnąć stan uzdrowienia.

Stosowanie środków farmakologicznych mających zwalczyć chorobę często niszczy naturalną florę bakteryjną jelit, osłabiając tym samym organizm. Wspaniałą alternatywą w profilaktyce prozdrowotnej są w tym wypadku zabiegi, które w naturalny holistyczny sposób wzmacniają i poprawiają stan zdrowia. Nasi goście objaśnią metody współczesnego diagnozowania patogenów oraz walki z nimi za pomocą naturalnych środków, jakie sami stosują, nierzadko opisanych w literaturze niedostępnej dla przeciętnego czytelnika. Wskażą również kilka ścieżek postępowania, które pomogą w zdrowiu i zgodzie z Naturą kroczyć przez dzisiejszy, tak mało harmonijny, świat.

Serdecznie zapraszamy.

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.