Spotkanie z Januszem Materne

Warszawski Klub Przyjaciół "Nieznanego Świata" oraz Księgarnia Galeria "NŚ" zapraszają:

czwartek i piątek 26-27 listopada 2015 r. Choinkowe cudeńka (kiermasz artystycznych choinek Janusza Materne z udziałem ich twórcy, pisarza i współpracownika )

Czwartek 26 listopada 2015 r., godz. 17.00 - 19.00

Janusz Materne opowie o swoich- pasjach, książkach oraz Raptularzu byłego dzieciaka Gdyni

Janusz Materne – naturalista, pisarz i artysta, założyciel Klubu Ludzi Normalnych – jest człowiekiem utalentowanym, nietuzinkowym, pełnym twórczej pasji, a zarazem jednym z najbarwniejszych w gronie współpracowników NŚ. W tym roku po raz ostatni proponuje on swoje choinkowe cudeńka z pięknie skomponowanych szyszek, szyszeczek, kory drzew, orzechów, miniaturowych bombek, koralików i gwiazdek – wspaniałe, unikatowe i niepowtarzalne, jakich nie znajdą Państwo nigdzie w Europie.

Lśniące złotem lub srebrem, mieniące się wszystkimi barwami tęczy, dodają ciepła i blasku, tworzą baśniowy klimat najwspanialszych świąt w roku. Goszcząc w domu czy biurze, wyczarowują magiczny nastrój dla narodzin tego, co dobre, mądre, wspaniałe i wartościowe. A jeśli potraktujemy je równie troskliwie, jak ich twórca, uświetnią oraz ubogacą niejedną Gwiazdkę. Pierwszy raz pokazaliśmy je na wystawie w KGNŚ w 2008 r. i od tej pory cieszą się Państwa uznaniem oraz sympatią.

Pierwszego dnia giełdy tych cacek w godz. 17-19 będzie można spotkać się z ich twórcą, który opowie o sobie, swoich pasjach, książkach oraz wydanym ostatnio na CD Raptularzu byłego dzieciaka Gdyni.

Serdecznie zapraszamy.

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.