Odzyskiwanie zdrowia w sposób naturalny - fermenty wg Borysa Bołotowa

Warszawski Klub Przyjaciół "Nieznanego Świata" oraz Księgarnia Galeria "NŚ" zapraszają

w środę 13 stycznia 2016 r., godz. 17.30 (ul. Kredytowa 2, Warszawa - wstęp wolny)

na spotkanie Odzyskanie zdrowia w sposób naturalny - fermenty wg Borysa Bołotowa

z udziałem naturopatów: Izabeli Kaczorowskiej i Mariusza Grzendy oraz biochemika Zdzisława Konderki.

Poprzednie spotkanie z Izabelą Kaczorowską i Mariuszem Grzendą cieszyło się dużym zainteresowaniem. Chociaż przeciągnęło się do późna, nie wszystkie absorbujące klubowiczów tematy zostały wyczerpane. Dlatego też nasi goście zgodzili się kontynuować temat w styczniu.

Do znanych już Państwu naturopatów dołączy biochemik Zdzisław Konderka, autor książek z cyklu Na straży zdrowia, który również naprawiał zdrowie po tzw. przejściach z medycyną akademicką, sprawdzając różne na sobie terapie naturalne, a teraz podzieli się imponująca wiedzą o ziołach, homeopatii oraz naturalnych metodach leczenia.

Uczestnicy spotkania będą mogli spróbować fermentu z glistnika przygotowanego panią Izabelę, która zademonstruje także filmik z instrukcją jego przygotowywania.

Zobaczymy również 30-minutowy film o zwanym ukraińskim czarodziejem biologu – chemiku – fizyku Borysie Bołotowie, którego najnowszymi odkryciami jest m.in. leczenie chorób narządów wewnętrznych z zastosowaniem efektu Bołotowa-Naumowa, walka z rakiem przy pomocy ciepła, przekształcanie tkanek rakowych za pomocą regeneracji, ratowanie mięśnia sercowego dzięki zasadom fizyki eterowej.

Serdecznie zapraszamy.

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.