O intuicji i uzdrawianiu

Warszawski Klub Przyjaciół "Nieznanego Świata" oraz Księgarnia Galeria "NŚ" zapraszają

w czwartek 21 stycznia 2016 r., godz. 18.00 (ul. Kredytowa 2, Warszawa - wstęp wolny)

O intuicji i uzdrawianiu opowie Antoni Przechrzta - uzdrowiciel i nauczyciel uzdrawiania

Jak zadbać o swoje zdrowie, odwołując się do duchowej sfery człowieka, a korzystając z intuicji, poprawić jakość życia swojego i bliskich.

Nasza dusza ma dostęp do informacji, wie, co człowiekowi dolega, czego najbardziej pragnie i jak rozwiązać jego problemy. Wsłuchując się w głos wewnętrzny, jesteśmy w stanie odczytać jej kondycję oraz potrzeby serca. Z tego poziomu możemy również uruchomić procesy zdrowienia ciała.

Każdy ma potencjał zarówno samouzdrawiania, jak uzdrawiania innych. Świadomość ludzi wzrasta w błyskawicznym tempie, coraz więcej osób jest w stanie odczytać w chorobie przesłanie. Posiadamy coraz rozleglejszą wiedzę o wpływających na nasze zdrowie czynnikach, niekoniecznie jest ona monopolem gabinetów lekarskich czy firm farmaceutycznych. Gdy farmacja – w trosce o własne interesy – nie może nas namówić, zmusza do stosowania konkretnego leczenia poprzez ustanawianie odpowiednich przepisów, np. ordynowanie szkodliwych szczepionek itp. Sami więc musimy wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie. Trzeba myśleć o tym, co zrobić, by umieć leczyć się na własną rękę i ograniczyć  kontrolę firm farmaceutycznych.

Jak się zdrowo odżywiać, jak właściwie pojmować sens życia, jak rozwijać świadomość? To nowe zainteresowania wielu ludzi. Dostrzegamy, że zdrowie zależy od kondycji duszy, od tego, czy wybaczyliśmy, czy poradziliśmy sobie z wyzwaniami.

Antoni Przechrzta – uzdrowiciel oraz nauczyciel duchowego uzdrawiania, artysta, absolwent m.in. Akademii Królewskiej w Londynie i Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu. Współpracuje z lekarzami, prowadził zajęcia z medycyny niekonwencjonalnej i komplementarnej ze studentami Uniwersytetu Medycznego w Royal London Hospital oraz warsztaty samorealizacji. Autor oryginalnej metody rozwoju intuicji/jasnowidzenia praktykujący duchowe uzdrawianie oraz psychoterapię. Uczestnik sympozjów naukowych z zakresu medycyny integralnej oraz czynny orędownik wprowadzenia komplementarnych i przyjaznych pacjentowi metod leczenia do publicznej służby zdrowia.

Nasz gość ukończył kurs mistrzowski Ustawień Rodzinnych u Berta Hellingera. W terapii wykorzystuje elementy intuicji, odwołując się do obszarów duchowych człowieka. Jest akredytowanym nauczycielem NFSH The Healing Trust UK, dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie, prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli PSDU, a także nauczycielem OOBE. Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu, praktyce nauczycielskiej i terapeutycznej uczestnicy warsztatów Antoniego Przechrzty zyskują możliwość nauczenia się nie tylko tej cennej metody, ale równocześnie uzdrowienia własnych obszarów życiowych już podczas zajęć.

Celem Instytutu Realizacji Siebie jest kształcenie osobowości, włącznie ze sferą duchową i intuicyjną, zaś Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli PSDU – m.in. oferowanie profesjonalnego uzdrawiania tym, którzy potrzebują takiej pomocy oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Więcej na stronie www.uzdrawianie.com: Instytut Realizacji Siebie

Na spotkaniu można będzie nabyć płyty z medytacjami uzdrawiania autorstwa Antoniego Przechrzty.

Serdecznie zapraszamy.

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.