Spotkanie z Markiem Kalwodą

Warszawski Klub Przyjaciół "Nieznanego Świata" oraz Księgarnia Galeria "NŚ" zapraszają

w środę 17 lutego 2016 r., godz. 17.30 (ul. Kredytowa 2, Warszawa - wstęp wolny)

na spotkanie z Markiem Kalwodą - Uzdrawiające układy rąk (bioenergoterapia radiestezyjna).

Bioenergoterapia radiestezyjna to autorska metoda Zbigniewa Ożarskiego współtworzona z Markiem Kalwodą. Ci znakomici radiesteci i bioenergoterapeuci poznali się w 1983 r. podczas dyżurów w Przychodni Medycyny Naturalnej NATURA VERA (jej narodzinom patronował Nieznany Świat). Od tego momentu, współpracując ze sobą, rozwijali, weryfikowali metodę, stosowali w praktyce oraz propagowali na kursach i warsztatach.

Marek KalwodaZamysłem Marka Kalwody, który od śmierci Zbyszka w 2012 roku samodzielnie kontynuuje te prace, od początku było utrwalenie ich doświadczeń na papierze. Tak właśnie powstała książka BIOENERGOTERAPIA RADIESTEZYJNA w praktyce Zbigniewa Ożarskiego.

Kluczem do tej metody jest przypisanie poszczególnym narządom odpowiednich liczb (oznaczeń cyfrowych) – możliwe dzięki radiestezji. Okazało się, że współgrają one ze sobą w układach trójkowych. Na tej podstawie terapeuci opracowali odpowiednie układy rąk, pozwalające na zasilanie organizmu człowieka energią. Wieloletnia współpraca obu Panów zaowocowała stworzeniem kilkuset tego typu, nader skutecznych, precyzyjnych sposobów ułożenia dłoni. Testowane bowiem na wielu pacjentach, wyraźnie poprawiły stan ich zdrowia, co potwierdza porównanie wyników badań medycznych wykonanych przed i po terapii.

Nowatorska metoda może być także samodzielnie praktykowana przez każdego w procesie samouzdrawiania – i to bez konieczności gruntownego zrozumienia jej zasad –dzięki zastosowaniu odpowiedniego układu rąk oraz mentalnemu wyrażeniu woli przez chorego (polecenie to musi być dokładne).

W tajniki bioenergoterapii radiestezyjnej wprowadzi nas Marek Kalwoda, który opowie również o innych wykorzystywanych przez siebie technikach. Jako terapeuta z 30-letnim stażem poza bioenergoterapią, radiestezją stosuje masaż kaukaski z elementami kręgarstwa, sięga do: chromoterapii, synestezji, litoterapii (leczenia energią kamieni szlachetnych), Feng Shui, astrologii, numerologii chińskiej oraz Zbigniew OżarskiKalendarza Majów.

Przypomnijmy, że Zbigniewa Ożarskiego – pułkownika lotnictwa, wykładowcę i eksperta w dziedzinie silników samolotowych – cechowała precyzja podejścia do wszystkiego, czym się zajmował. Na przełomie lat 60. i 70. ubiegłego wieku jego pasją stały się radiestezja i bioenergoterapia. Specjalizował się w problemie bezdzietności (nie nazywał jej bezpłodnością!), pomagając wielu parom w zostaniu rodzicami. Dociekliwość, zdobyta wiedza, a także zdolności radiestezyjne pozwoliły mu na stworzenie autorskiej metody diagnozy oraz terapii.

Serdecznie zapraszamy.

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.