Spotkanie z Barbarą Leśniewską i Aleksandrą Gondek

Warszawski Klub Przyjaciół "Nieznanego Świata" oraz Księgarnia Galeria "NŚ" zapraszają

w środę 9 marca 2016 r., godz. 17.30 (ul. Kredytowa 2, Warszawa - wstęp wolny)

naszymi gośćmi będą Barbara Leśniewska i Aleksandra Gondek które zaprezentują wahadła radiestezyjne Józefa Baja.

Pracownię BAJ założył w 1975 roku konstruktor wszystkich wytwarzanych tam wahadeł Józef Baj – nestor polskiej radiestezji i laureat Nagrody Honorowej za rok 2006, który w swoich instrumentach kodował Dobro i Miłość. W latach osiemdziesiątych do zespołu dołączyły Barbara Leśniewska oraz Aleksandra Gondek, które przybliżą Państwu działanie, zastosowanie wahadeł i zapoznają z całą ofertą firmy.

W Pracowni powstaje najlepszy polski sprzęt radiestezyjny, cieszący się zasłużoną renomą także w wielu innych krajach. Tysiące specjalistów w kraju i za granicą posługuje się dziś wahadłami Józefa Baja, których walory oraz piękno wielokrotnie opisywano w literaturze przedmiotu i  które służą pomocą tak wielu. Są one symbolem nieprzemijających wartości, jakie uosabiał całym swoim sercem ten zmarły przed 10 laty skromny do bólu artysta ducha, były więzień Auschwitz i innych hitlerowskich obozów, nazywany Zaklinaczem Dobra.

Wykonany z wielką starannością i precyzją profesjonalny sprzęt Pracowni BAJ ceniony jest również ze względu na duszę, którą posiada – okruch serca i zdolności tworzących go osób, obdarzonych szczególnymi predyspozycjami radiestezyjnymi. W Pracowni powstają wahadła neutralne, uniwersalne, egipskie, z mikroelementami, ziołami oraz suplementami diety, zaś pojawienie się wahadeł terapeutycznych otworzyło nowy rozdział radiestezji. Instrumenty cechuje ogromna czułość, skuteczność działania, a  także niezawodność. Wibracje wszystkich są niezwykle czyste, zaś wartość lecznicza w zakresie terapii energetycznej wysoka. Opracowane w BAJ-u prototypy każdorazowo testują znani i cenieni radiesteci.

Serdecznie zapraszamy.

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.