Spotkanie z Igorem Witkowskim (VIDEO)

Warszawski Klub Przyjaciół "Nieznanego Świata" oraz Księgarnia Galeria "NŚ" zapraszają

w środę 16 marca 2016 r., godz. 17.30 (ul. Kredytowa 2, Warszawa - wstęp wolny)

na spotkanie z Igorem Witkowskim - Instrukcje przebudzenia: Droga ku gwiazdom (t. 4), Dowody ingerencji w rozwój ludzkości (t. 5)

Igor Witkowski – znany już dobrze naszym sympatykom były dziennikarz wojskowy i autor ponad 50 książek potrafi dotrzeć do ukrytych informacji oraz unikalnych materiałów archiwalnych na całym świecie. Czytelnicy Nieznanego Świata pamiętają zapewne jego Początek nowej ery, Chrystusa i UFO, Oś świata, Księgę dowodów czy Instrukcje przebudzenia.

Najnowsze tytuły stanowią ciąg dalszy Instrukcji przebudzenia. Droga ku gwiazdom (tom 4) to kolejna odsłona rozpoczynającej się w obecnych czasach transformacji ludzkości. Nowe szanse na polu nauki i techniki otworzą się dzięki ujawnieniu technologii Obcych. Chodzi tu przede wszystkim o możliwość skopiowania napędu UFO, ale też innowacyjne źródła energii, jak również duże prawdopodobieństwo odkrycia w kosmosie inteligentnego życia w ciągu kilku najbliższych lat. Wszystko to ma służyć nawiązaniu kontaktu z naszymi kosmicznymi braćmi.

Instrukcje przebudzenia. Tom 5 – Dowody ingerencji w rozwój ludzkości prezentują głównie historyczne relacje dotyczące spotkań z obcymi cywilizacjami, uzupełnione archeologicznymi świadectwami ingerencji. Niektóre z tych informacji pochodzą z imponującego, choć mało znanego opracowania I. Witkowskiego Księga Dowodów, ale znacznej ich części nigdy jeszcze w Polsce nie publikowano (np. wywiadu z rosyjskim generałem opisującym tego typu kontakty realizowane przez wojsko w czasach ZSRR). Wszystkie zgromadzone tu fakty potwierdzają, że Ziemia od wielu tysięcy lat stanowiła obszar ingerencji. W książce przedstawiono też odnoszące się do transformacji wyjaśnienia Obcych na temat przeszkód, jakie muszą zostać pokonane przed nawiązaniem otwartej łączności.

Wnikliwość spojrzenia naszego gościa na przeszłość i przyszłość cywilizacji, wykorzystanie wyników własnych, pełnych pasji, żmudnych poszukiwań oraz umiejętność dotarcia do artefaktów zapowiadają zarówno niezwykle ciekawy wieczór, jak kolejną, fascynującą lekturę. Dodajmy tylko, że ukazało się również wznowienie pierwszego tomu Instrukcji…, noszącego podtytuł Strategia przemian na Ziemi i Nowy Renesans.  

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.