Spotkanie z Izabelą Margańską (VIDEO)

Wieczór autorski Izabeli Margańsskiej, autorki Przekazów duszy.
(16.06.2016, Warszawa, KGNŚ)

Świat, w którym żyjemy, zmienia się na naszych oczach, przestają działać sprawdzone sposoby na partnerstwo, rodzinę, wychowanie dzieci, naukę, politykę, zdrowie. Jesteśmy coraz bardziej zagubieni, przestraszeni i zestresowani, a autorytety padają jeden po drugim. 

Zapraszamy Cię na niezwykłe spotkanie, podczas którego możesz odnaleźć drogę do najlepszego nauczyciela na świecie – własnej duszy. Spotkasz go w swoim sercu, nie musisz w tym celu wyjeżdżać do Indii, studiować duchowych ksiąg czy spędzać długich godzin na warsztatach.

Przekazy duszy to książka podyktowana przez duszę i zapisana przez człowieka. Jest elementarzem, najprostszym podręcznikiem do wprowadzania realnych zmian w życiu. Autorka pełni w niej funkcję tłumacza, kogoś posiadającego umiejętność rozumienia słów duszy. Krok po kroku uczy nas, jak znaleźć drogę do wnętrza siebie.

Książka powstała w świecie duchowym, jeszcze zanim została napisana. Nie ma w niej prawd pochodzących z umysłu człowieka, a jej zapis można by porównać do pisma automatycznego. Myśli zostały wyrażone prostymi słowami, takimi, jakich na co dzień używa autorka, trafiającymi do serc czytelników. Każdy odnajdzie się w przykładach wziętych z życia, bo wszystkich nas dotyczą relacje w rodzinie, zdrowie, praca oraz łączy poszukiwanie szczęścia i spełnienia.

Izabela Margańska, jak sama podkreśla, nigdy nie chciała napisać książki, nigdy nie miała zamiaru rozmawiać z duszą, a nawet nie bardzo interesowała się jej istnieniem. Dzisiaj mówi o sobie, że jest normalnym człowiekiem z gadającą duszą. Najbardziej niezwykłe jest to, że darem zrozumienia języka duchowego została obdarowana osoba przeciętna, której życie zmieniło się diametralnie od czasu napisania tej książki. To daje nadzieję nam wszystkim, że podążanie za głosem własnej duszy naprawdę odmienia życie.

Pani Izabela mówi nie tylko o własnej duszy, ale potrafi również przekazać ważne informacje ludziom, których spotyka. Sama podkreśla, że nie ma wpływu na to, komu ma coś przekazać. Jej dusza decyduje o tym, co w danym momencie trzeba powiedzieć drugiemu człowiekowi.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.