Spotkanie z Idalią Raganowską

Lecznicze właściwości wody oraz krzemu, złota i srebra.
(30.06.2016, Warszawa, KGNŚ)

Idalia Raganowicz – bioenergoterapeutka, psycho- i hipoterapeuta, żywieniowiec, homeopata oraz specjalista zdrowia publicznego w jednej osobie – wiele lat studiów poświęciła potrzebie dobrze przemyślanej suplementacji.

Swoim optymizmem i pasjami zaraża każdego, a dzięki wieloletniej praktyce, wiedzy, umiejętnościom potrafi dotrzeć do świadomości rozmówcy, sprawić, by jej wysłuchał, zainspirować go do zreformowania własnego życia.

Radykalne przeobrażenia naszego środowiska, m.in. jego zanieczyszczenie, stosowanie nowoczesnych metod produkcji oraz wysoki stopień przetwarzania żywności znacznie obniżający jej odżywcze wartości, zmuszają do zmiany dotychczasowego punktu widzenia, zwracając uwagę, wpływ, jaki na nasze zdrowie ma woda oraz suplementacja – szczególnie krzemu i metali szlachetnych złota czy srebra.

Złoto – obecne w życiu ludzi od pradawnych czasów – już w starożytności stosowano w lecznictwie w Egipcie, Persji, Arabii, Indiach czy Chinach, gdzie ryż gotowano ze złotą monetą, aby uzupełnić ten pierwiastek w organizmie. Podobnie do srebra, miedzi i cynku wykazuje ono właściwości przeciwgrzybiczne, przeciwbakteryjne, antywirusowe, zwalcza stany zapalne. To eliksir zdrowia i młodości.

Srebro stanowi naturalny antybiotyk. Skutecznie wspiera m.in. walkę z gronkowcem złocistym, ale likwiduje też efekt przykrego zapachu potu. W 1970 roku Robert Becker udowodnił, że jony tego metalu wspomagają wzrost kości i zabijają szkodliwe bakterie.

Krzem– podobnie jak złoto – ma bardzo szerokie spektrum oddziaływania: wzmacnia system nerwowy, układ odpornościowy, hormonalny, odbudowę kości, skóry, włosów. To energia naszego życia, woda zaś jest tego gwarancją.

Znaczenia wody, koloidalnych preparatów złota, srebra czy krzemu nie da się przecenić. Zawsze jednak najważniejsza pozostaje nasza świadomość, sposób myślenia, relacje z ludźmi i otoczeniem. Takie właśnie całościowe podejście do człowieka oraz pomoc na wielu polach przekłada się na skuteczność terapii prowadzonych przez Idalię Raganowicz.

Serdecznie zapraszamy.

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.