Spotkanie z Wiesławą Bakaj - Matryca Energetyczna / Dwupunkt (VIDEO)

Wiesława Bakaj – z wykształcenia magister pedagogiki z 25-letnim stażem – ukończyła Międzynarodowy Instytut Refleksologii Twarzy i jako refleksolog pracuje do dzisiaj. Obok techniki Dwupunktu posługuje się również kilkoma innymi, jak: terapią czaszkowo-krzyżową, klawiterapią, masażem energetycznym i oczyszczającym, Theta Healingiem, Metodą Domančića, a także urządzeniem Quantec. Z wielką pasją i zaangażowaniem pomaga ludziom wykreować ich własne marzenia.
(14.07.2016, Warszawa, KGNŚ)

Od zawsze pasjonowały ją Kosmos oraz zasady, jakimi nim rządzą, ale pilnie obserwowała również odkrycia naukowe i ich znaczenie dla człowieka. Przez wiele lat zgłębiała wiedzę na temat fizyki kwantowej, starając się doszukać zastosowań jej praw i możliwości w życiu codziennym. Zaowocowało to ukończeniem w  2010 roku w Niemczech czterech stopni seminariów u dr. Richarda Bartletta i poznaniu techniki Dwupunktu – Matrycy Energetycznej.

Przeszła w życiu bardzo trudny okres ze względu na problemy zdrowotne, z którymi medycyna nie potrafiła sobie poradzić. Tylko silna wola życia i przekonanie, iż każdy posiada moc uzdrawiania, sprawiły, że w ciągu dwóch lat udało jej się zwyciężyć chorobę.

Wielokrotnie doświadczała sytuacji, które wydawać się mogły objawami schorzenia (silne bóle głowy, wysokie ciśnienie, bóle organów, mdłości, odczuwanie przeraźliwego chłodu), ale już wtedy intuicyjnie wiedziała, że są to wpływy programów informacji dawnych doświadczeń czy ataków energetycznych innych istot. Uczyła się rozumienia sygnałów ciała, doskonaląc sposoby radzenia sobie z różnymi sytuacjami. Zdobywała też wiedzę na temat działania organizmu, ziół i suplementów. Dzięki temu potrafi podpowiedzieć klientom, jak mogą postępować, aby poprawić swoje życie.

Uświadamia ludziom, że każde zwrócenie naszej uwagi na określoną rzecz czy sytuację wzmacnia ją. Dlatego tak ważne jest świadome kierowanie swoim życiem i myślą. To, co nam się przytrafia, powstaje w  Tu i Teraz. Pokazuje, jak wszechobecna i łatwo dostępna informacja steruje naszym losem. Przekazywana w  odpowiedni sposób, może budować, ale też niszczyć. Leży u podstaw Wszystkiego Co Jest.

Wiem, że z każdej sytuacji jest wyjście, trzeba tylko znaleźć właściwą perspektywę. Wierzę i wiem, że wszystkie istoty we Wszechświecie mogą i będą żyć w pokoju, ale ten pokój musimy najpierw znaleźć w sobie. Wszechświat odpowie. – wyjaśnia swoją filozofię Wiesława Bakaj.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.