Spotkanie z Igorem Witkowskim (VIDEO)

Instrukcje Przebudzenia tom 6
(28.09.2016, Warszawa, KGNŚ)

Igor Witkowski opowie o nowych książkach.

Igor Witkowski - znany już dobrze naszym sympatykom były dziennikarz wojskowy i autor ponad 60 książek potrafi dotrzeć do ukrytych informacji oraz unikalnych materiałów archiwalnych na całym świecie. Czytelnicy Nieznanego Świata pamiętają zapewne jego Początek nowej ery, Chrystusa i UFO, Oś świata, Księgę dowodów czy Instrukcje przebudzenia.

Najnowsze tytuły stanowią ciąg dalszy Instrukcji przebudzenia. 2020 – budowa cywilizacji świata (tom 6) przedstawia scenariusz przemian w perspektywie najbliższych lat. Kolejna pozycja to rozszerzone wydanie Przekłamanych przekazów chrześcijaństwa (tom 2). Trzecia książka, o której opowie Igor Witkowski to Odessa i Hitler w Argentynie + płyta DVD. Jest ona owocem bardzo żmudnych, wieloletnich badań autora, dotyczących ewakuacji niemieckich zasobów do Ameryki Południowej i pobytu tam prominentów III Rzeszy.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.