Dlaczego konopie leczą? (VIDEO)

Spotkanie z Ewą Gryt
(09.11.2016, Warszawa, KGNŚ)

Ewa Gryt - założycielką firmy General Hemp Marketing i pierwszego w Polsce sklepu internetowego sprzedającego wyłącznie artykuły wytworzone z konopi siewnych: DobreKonopie.pl. Pochodzi z Mysłowic, skończyła renomowany Uniwersytet Rolniczy w Krakowie. Tematyką konopi włóknistych intensywnie zajmuje się od kilkunastu lat, m.in. prowadzi badania nad różnorodnością ich zastosowań. Rozpoczęła też, pod marką DOBRE KONOPIE, produkcję własnych artykułów wytworzonych z konopi uprawianych i zbieranych przez jej firmę.

W ramach wykładu wyjaśnione zostaną różnice między możliwościami leczniczymi konopi indyjskich oraz siewnych, a także kwestia rozróżniania tych roślin. Co kryją w sobie zagadkowe skróty RSO , CBD, CBDa? Jak w natłoku mylnych przekazów medialnych sprawnie poruszać się w tematyce konopi, np. co leczy padaczkę? Czym jest układ endokannabinoidowy – czyli o najnowszych zaskakujących odkryciach naukowych dotyczących naszego zdrowia.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.