Spotkanie z Jerzym Prokopiukiem

Jerzy Prokopiuk - filozof, pisarz, tłumacz, eseista i badaczem obszarów duchowych.
(16.11.2016 r., Warszawa. KGNŚ)

Impreza ta ma szczególny charakter i znaczenie dla czytelników „Nieznanego Świata” ze względu na osobę laureata Nagrody Honorowej „NŚ” za 2005 r. Dorobek Jerzego Prokopiuka to dwadzieścia autorskich tomów oraz około 250 tłumaczeń książek z dziedziny psychologii, filozofii, ezoteryki, historii religii i gnozy.

Wiodącym tematem anonsowanego spotkania będą dwie najnowsze edycje gościa KPNŚ. Na Światłość i radość składa się prawie 600 stron duchowych inspiracji Jerzego Prokopiuka z okresu „olśnień w Tatrach” (a to dopiero pierwsza część!), natomiast drugą pozycją, jakiej poświęcimy uwagę, będzie Ostatni końcowy - zbiór najważniejszych przesłań i odpowiedzi, którymi dzieli się z nami dojrzały umysł mędrca.

Pokażemy też Państwu fragmenty filmu dokumentalnego Śladami GRAALA z duchowej wędrówki na Monsegur i innych miejsc mocy, które wywarły trwały wpływ na pasje ezoteryczne Jerzego Prokopiuka. Spotkanie z tak niecodziennym i wybitnym twórcą, które poprowadzi Sebastian Minor, zainspiruje z pewnością do głębszego spojrzenia na życie i zadumy nad naturą naszego istnienia.

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.