Elisabeth Iwona Röpcke (VIDEO)

Spotkanie z autorką książki: Podróże do świata dusz. Transformujące doświadczenia.. (17.05.2018, KGNŚ, Warszawa)

Książka, o jakiej mowa, powstała na podstawie prowadzonych przez Elisabeth I. Röpcke sesji metodą LBL dr. Michaela Newtona. Nieznany Świat udzielił tej edycji patronatu medialnego, a jej autorka, która mieszka w Niemczech, przyjedzie na spotkanie z Czytelnikami miesięcznika prosto z Bremy.

O regresyjnych terapiach Elisabeth Iwony Röpcke (Kupisz) zamieściliśmy w numerach 11 i 12 Nieznanego Świata z 2015 r. obszerny, dwuczęściowy reportaż pióra Małgorzaty Stępień Regresja LBL: duchowa ekspedycja do sfery między wcieleniami, który spotkał się z żywym odzewem Czytelników. Przypomnijmy, że autorka Podróży do świata dusz… jest utalentowaną malarką (jej obrazy powstają na postawie opisów poddawanych regresji w trakcie sesji LBL), a ma co dzień pracuje jako socjolog, terapeuta rodzinny, superwizor, coach, także nauczyciel Hatha Yogi według B.K.S. Iyengara. Wykorzystuje m.in. techniki komunikacji i mediacji, pracy ze stresem, EFT (Technikę Emocjonalnej Wolności), ustawienia rodzinne B. Hellingera, wspomnianą regresję LBL do życia między życiami metodą dr. Michaela Newtona, rebirthing, reiki, terapię esencjami dr. Bacha, kinezjologię, refleksoterapię, harmonizowanie czakramów na stopach, masaż dźwiękiem mis tybetańskich, taniec.

Spotkanie z naszym gościem z Niemiec poprowadzi redaktor Małgorzata Stępień. Będzie po nim można zdobyć autograf autorki książki.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.