Dora Rosłońska (VIDEO)

Spotkanie z autorką książki: Przebudzenie Lisicy. Uświadomienie własnej kobiecości, dzięki Zwierzętom Mocy (08.08.2018, KGNŚ, Warszawa)

Podróż do siebie, do Kobiety w Tobie, to podróż przez las. Czasem jest słonecznie i wtedy czerpiesz całą sobą piękno istnienia.

Czasem zapada zmrok i mierzysz się z lękami w swoim umyśle. Gubisz ścieżkę i czujesz osamotnienie. Ale w lesie są z Tobą istoty, które wspierają Cię w drodze. To przede wszystkim Przodkowie i Przodkinie. Dają wskazówki – odpowiednie zioła, kamienie i słowa, które otwierają Cię na Twoją intuicję. To przyjaciele, którzy widzą w Tobie Światło, kiedy Ty go nie dostrzegasz. To krąg kobiet i mężczyzn. W trudnych momentach trzymają Cię za rękę i po prostu są z Tobą. Wypełniaj się ich Miłością i wiarą we własne możliwości.

Tak wzmocniona idziesz dalej. Zza drzew wychodzą Zwierzęta Mocy, które prowadzą Cię do poznania Siebie. Wychodzisz z nimi na łąkę z Drzewem Życia w jej centrum. Gdzieś obok szemrze strumyk, w którym zawsze możesz się oczyścić i nakarmić życiodajną wodą. Przejrzyj się w nim i znajdź te odbicia, które chcesz z siebie zmazać. Zobacz kryształki lodu, które chcesz wypłakać ze swoich oczu. Dotknij kory Drzewa i poczuj cudowną, boską energię w sobie. Swój potencjał, kreatywność, miłość i piękno. Jesteś Kobietą pełną możliwości i boskiej energii sprawczej. O tym jest ta książka. To mapa, która poprowadzi Cię do Ciebie. Przypomnij sobie kim jesteś.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.