Marek Kaszuba (VIDEO)

"Moja droga z Mistrzem Morya" (19.09.2018, KGNŚ, Warszawa)

Nasz gość - Marek Kaszuba - opowie o swoich doświadczeniach z Mistrzem i ich wpływie na jego życie

Mistrz MoryaMistrz Morya to postać, która kieruje rozwojem ludzkości od wielu wieków i wcieleń. Obecnie Jego uwaga skupia się przede wszystkim na osobistym rozwoju poszukujących, takich jak ja i Ty.

W swoich książkach wyjaśnia, iż najważniejszym zadaniem, jakie stoi przed każdym człowiekiem jest odkrycie samego siebie i odważenie się bycia sobą. Ponadto szczegółowo omawia wszelkie tematy dotyczące codziennego życia, a także wewnętrznych doświadczeń i kontaktu z Bogiem, jaki może nawiązać każdy z nas.

Przesłanie Mistrza Morya jest uniwersalne, Jego słowa proste i szczere, a mimo to tak pełne niuansów, warstw i głębi, że za każdym razem, kiedy je czytasz, możesz odkryć coś nowego.

Gdy poprosisz Mistrza, aby stał się częścią Twojego życia, zaprosisz Go do swojego serca - przyjdzie i zaopiekuje się Tobą. Nawet gdybyś o Nim zapomniał, wciąż będzie się o Ciebie troszczył. Pokaże jak odnaleźć siłę w sobie i drogę do Boga.

Bardzo wiele osób doświadczyło w swoim życiu Jego życzliwej obecności i wsparcia. Wystarczy tylko, że tego zapragniesz, a On znajdzie się w Twoim sercu!

Marek Kaszuba - absolwent Instytutu Historii UW, wieloletni pracownik Biura Podróży Happy Holiday Travel Duo, administrator grupy: SŁOWA MISTRZA MORYA na facebooku.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

 

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.