Dr James J. Hurtak (VIDEO)

spotkanie autorskie Klucze Henocha (28.09.2018, KGNŚ, Warszawa)

Klucze Henocha: nowe spojrzenie na świat naszej przyszłości. Kultowa książka dr. Jamesa J. Hurtaka już w polskim wydaniu.

W epoce, którą na całym świecie charakteryzują ogromne przemiany, pojawiła się w języku polskim nowa książka, odpowiadająca na ważne pytania dotyczące życia, takie jak: Skąd pochodzimy?, Dlaczego tu jesteśmy?, Jaka jest prawdziwa historia cudów starożytnego świata? oraz Czy istnieje wyższy plan inteligentnego życia we wszechświecie?

Klucze Henocha® - bo o nich mowa – to pozycja obejmująca swoją tematyką odkrycia naukowe, wiedzę o Świadomości i zagadnienia kontaktu z inteligencją pozaziemską, czy też kosmiczną. To, co we wczesnych okresach, szczególnie w literaturze greckiej i biblijnej, nazywano po prostu „kontaktem anielskim”, obecnie jest rozumiane jako kontakt ludzki z wyższą ewolucją. Głośna książka dr. Jamesa J. Hurtaka stanowiąca kompleksowe opracowanie z ilustracjami i diagramami, zawiera zarówno słownictwo naukowe, jak i duchowe, posługując się wyspecjalizowanym językiem. Ma ona na celu poszerzenie naszej świadomości na wielu poziomach z myślą o tym, żebyśmy mogli stworzyć pozytywną przyszłość.

Samorealizacja czy też klucze są potrzebne, by pracować bezpośrednio z wyższą Kosmiczną Inteligencją szanującą ludzką wolną wolę i zapewniającą Kartę Jedności Ludzkiej na najwyższych poziomach socjologii, psychologii i nauki o świadomości. Księga Wiedzy - Klucze Henocha®, została napisana ponad 45 lat temu w języku angielskim i jest efektem bezpośredniego doświadczenia, jaki stał się udziałem młodego amerykańskiego naukowca, dr. Jamesa J. Hurtaka. Od tego czasu wykłada on wraz z żoną dr Desiree Hurtak na wiodących uniwersytetach na całym świecie, pojawia się na najważniejszych konferencjach dotyczących rozwoju ludzkości i nauki oraz prezentuje artykuły i filmy na temat swoich badań na wielu światowych kongresach. Współpracował on również z licznymi amerykańskimi astronautami, którzy byli w kosmosie i twierdzą, że posiadają wiedzę odnosząca się do istot pozaziemskich.

Co możemy powiedzieć o Kluczach Henocha?

  • Były pierwszą publikacją, która dwie dekady przed popularnym pisarzem Robertem Bauvalem prognozowała odkrycie ścisłego związku astronomicznego między Wielką Piramidą w Egipcie, a trzema gwiazdami w pasie Oriona, oddalonymi około tysiąca trzysta czterdzieści lat świetlnych od Ziemi.
  • Klucze opisują również ziemskie Słońce jako zmienną gwiazdę trzydzieści lat wcześniej, zanim zostało to potwierdzone przez naukowców z NASA.
  • Przedstawiają szczegółowo ogromny obszar na Ziemi zamieszkały przez nieznaną cywilizację, jaka ukryła się w dżungli pokrywającej część Gwatemali i półwyspu Jukatan. Cywilizacja ta została odkryta dopiero w 2017 roku przez inżynierów pracujących dla National Geographic. Wspomniany rejon planety, wzbudzający obecnie ogromne zainteresowanie świata nauki, znajduje się w strefie, gdzie istniała zaginiona cywilizacja. W Kluczach Henocha, opublikowanych po raz pierwszy w 1973 roku nosi on nazwę Trójkąta Gwatemali.
  • Klucze… pozwalają lepiej zrozumieć naszą genetykę, którą ujawnia kod matematyczny ukryty także w Piśmie Świętym i innych starożytnych tekstach. Jest on uzupełnieniem podstawowych założeń myślenia duchowego i naukowego, które możemy wykorzystać w XXI wieku.
  • Klucze pomogą czytelnikowi przygotować się do nadchodzących zmian planetarnych, poprzez przegląd wskazań dotyczących szybkiego wyczerpywania się niektórych zasobów ziemskiego środowiska. Mówią również o historycznym Jezusie jako o części wyższej misji zwanej „Kosmicznym Chrystusem” w ramach teologii Drzewa Życia znanej starożytnym pisarzom hebrajskim, aramejskim i koptyjskim z wczesnych tradycji chrześcijańskich.

Krótko mówiąc, musimy przygotować się na nową przyszłość z uwzględnieniem jej aspektów socjologicznych i psychologicznych.

W szczególności należy pojąć, w jaki sposób dziedzictwo naukowe i duchowe spotykają się na wyższych poziomach współistnienia. Obydwa podejścia są potrzebne do zrozumienia nadchodzących zmian przed spotkaniem naszych kosmicznych odpowiedników. Opisane w Kluczach formuły genetyczne i matematyczne sugerują, że istnieje wyższy porządek ewolucji oparty na podstawowych prawdach psychologicznych wczesnego chrześcijaństwa, to znaczy miłości Boga Żywego i miłości bliźniego w obliczu szybkich przeobrażeń planetarnych i „powrotu” zarówno inteligencji pozaziemskiej, jak i ultra-ziemskiej.

Kim są James i Desiree Hurtak?

Dr James J. Hurtak posiada dwa doktoraty: Uniwersytetu w Kalifornii oraz Uniwersytetu Minnesota. Dr Desiree Hurtak uzyskała stopień magistra na Uniwersytecie Syracuse i doktorat w New School University. Obydwoje są socjologami i specjalistami z takich dziedzin, jak: archeologia, antropologia, lingwistyka biblijna, socjologia oraz tego, co nazywamy nauką świadomości. Współpracowali z czołowymi przedstawicielami świata nauki, w tym z dr Elizabeth Rauscher i astronautą Edgarem Mitchellem. Napisali wiele książek i artykułów tłumaczonych liczne języki, które mówią o znaczeniu nauki integrującej wiedzę uniwersytecką z duchową, co toruję drogę ku pozytywnemu kontaktowi z wyższą inteligencją, czyli bardziej „ultra-ziemską” (ewolucyjną formą świadomości) niż „pozaziemską” (ciężką, metalową formą automatycznej inteligencji).

3 lipca 2011 roku dr Hurtak wraz z żoną Desiree uczestniczyli w międzynarodowej konferencji zorganizowanej w Teatrze Roma w Warszawie pod hasłem Projekt ratowania Ziemi i ludzi poprzez energię Wielkiej Piramidy i energię miłości. Ich prezentacja dotyczyła Wielkiej Piramidy jako modelu wykorzystania alternatywnych źródeł energii.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.