Igor Witkowski (VIDEO)

Mechanizm szoku religijnego, Kulturowe źródła upadku imperiów, Nazistowskie poszukiwania wiedzy tajemnej (12.09.2018, KGNŚ, Warszawa)

Nasz Gość przybliżył swoje trzy najnowsze książki. Pierwsza z nich Mechanizmy szoku religijnego zawiera najważniejszą część książki Chrystus i UFO, która ukazała się prawie 10 lat temu, ale wciąż jest poszukiwana (to głównie informacje o związku UFO z powstaniem chrześcijaństwa, uzupełnione o opisy zdarzeń z jego udziałem od VI do XVII wieku, które interpretowano religijnie). Jednak najwięcej miejsca poświęcono kwestiom najnowszym... To przede wszystkim dokonana w nowy sposób analiza objawień maryjnych dotyczących przyszłości Kościoła, skonfrontowanych z tym, co rzeczywiście zaczyna się dziać za kulisami Watykanu - a mowa tu o sprawach ludziom jeszcze NIEZNANYCH, wstrząsających! Wnioski wyciągnięte na podstawie tego porównania okazują się szokujące. Przede wszystkim są to dowody, że najważniejszych przesłań Kościół nie chciał przyjąć do wiadomości i wyparł je ze świadomości zbiorowej lub po prostu utajnił. Mówią one bowiem o jego końcu.

W tomie Kulturowe źródła upadku imperiów autor przedstawia nieznaną wersję historii ludzkości, częściowo uzupełniająca tom 12. Pokazuje ona, że to nie byt kształtuje świadomość, ale cała ewolucja ludzkości wynikała z czegoś dokładnie odwrotnego: rozwój materialny (historia podręcznikowa) był zaledwie następstwem złożonej i trudnej ewolucji mentalnej i duchowej, o której nie znajdziemy w podręcznikach ani słowa i której ludzie nie rozumieją.

Nazistowskie poszukiwania wiedzy tajemnej to kolejna (po książce WEWELSBURG – nazistowski okultyzm i nowa religia) odsłona ezoterycznej historii Trzeciej Rzeszy. Autor opisał poszukiwania tybetańskich manuskryptów, Graala, Arki Przymierza, Włóczni Przeznaczenia, Szambali, ale również niekonwencjonalnych technologii czy przejść do legendarnego świata podziemnego. Wszystko to było przez nazistów traktowane jako ezoteryczne klucze do władzy nad światem!

Zapraszamy do obejrzenia VIDEO (2X) - Instrukcje Przebudzenia (13, 14).

 

VIDEO - Nazistowskie poszukiwania wiedzy tajemnej.

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.