Ewangelia Ery Wodnika Jezusa Chrystusa (VIDEO)

Prof. Paweł Ruszkowski o niezwykłym tekście, jego powstwaniu i znaczeniu (23.10.2018, KGNŚ, Warszawa)

Ewangelia Ery Wodnika Jezusa Chrystusa – pierwsze wydanie w języku polskim! Obejmuje m.in. szczegółowy opis ok. 18 lat z życia Jezusa, o których milczą kanoniczne Ewangelie. Jej wyjątkowość polega też na tym, że nie pochodzi ona z pierwszych wieków naszej ery, ale została spisana przez Leviego H. Dowlinga na początku XX stulecia z Kronik Akaśi.

Ewangelia Ery Wodnika Jezusa Chrystusa powstawała podczas wczesnych godzin porannych, pomiędzy drugą a szóstą, w absolutnie „cichych godzinach”. Levi przygotowywał się do tego wydarzenia przez czterdzieści lat, spędzając dany mu czas na studiach i cichej medytacji, by ostatecznie dotrzeć do duchowej świadomości, która pozwoliła na wchodzenie do sfery eterycznej, tyle razy, ile było to konieczne, dla dostarczenia nam doskonałej kopii Ewangelii Ery Wodnika Jezusa Chrystusa. Przez wiele miesięcy spisywał wydarzenia, których był świadkiem, zapisane w Kronice Boga. Zamieszczony na karcie tytułowej książki zwrot: z Kroniki Akaśi spisał Levi, jasno świadczy o tym, że nie chciał on uchodzić za jej autora, ale pragnął, aby każdy nie bacząc na osobę posłańca, przyjął przesłanie tej Ewangelii. Zawiera ona opis nieznanych lat z życia Jezusa i jego podróży do Indii, Tybetu, Persji, Asyrii, Grecji oraz pobytu w Egipcie.  

Paweł Ruszkowski - nauczyciel akademicki, prof. socjologii, specjalista w zakresie socjologii gospodarki, socjologii polityki oraz struktury społecznej. Autor wielu publikacji naukowych, m.in.: Segmentacja społeczeństwa polskiego, Oblicza polskiego konserwatyzmu. Wartości elit branżowych, Dylematy światopoglądowe młodzieży.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.