Agnieszka Tomaszewska

Kabalistyczne kreowanie miłości i relacji (28.11.2018, KGNŚ, Warszawa)

Wszyscy poszukujemy miłości. Wszyscy pragniemy znaleźć tą wspaniałą, jedyną, która nas zaspokoi i będzie trwała wiecznie. Kabbalah uczy, że tak naprawdę prawdziwego uczucia nie znajdujemy, ale je tworzymy. Zapraszamy na wykład, w trakcie którego przedstawionych zostanie 12 kroków prowadzących do wykreowania miłości prawdziwej, pełnej jedności, o jakiej marzy każdy z nas.

Podczas wykładu poruszymy następujące kwestie:

Agnieszka Tomaszewska – po studiach związała swoją karierę z biznesem, jednak przez całe życie wiedziała, że musi istnieć coś więcej niż tylko fizyczna rzeczywistość. Po wieloletnich poszukiwaniach wybrała zupełnie nową drogę związaną z Kabałą. Studia nad nią sprawiły, że rozpoczęła pracę w Fundacji Centrum Kabbalah w Warszawie. Od dwóch lat spełnia się także jako nauczyciel i każdego dnia pomaga studentom przezwyciężać wyzwania, żyć życiem jakiego pragną i wziąć za nie odpowiedzialność.

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.