ROBERT GAJDZIŃSKI

WIELCY POLACY I GWIAZDY KINA. Dyktowania Ludzi w Duchu (23.01.2019, KGNŚ, Warszawa)

Nell Halina Noell – Polka osiadła od wojny w Londynie, uczennica słynnej Walerii Sikorzyny, jasnowidzki i uzdrowicielki, sama obdarzona darem jasnowidzenia – od 1976 r. otrzymywała przekazy dyktowane jej przez zmarłych, którzy nazywali siebie Ludźmi w Duchu.

Robert Aleksander Gajdziński, były korespondent „Newsweeka”, poznał ją panią Halinkę w stolicy Wlk. Brytanii, gdzie mieszkał do 2015 r. Fenomen tak go zainteresował, iż został jej uczniem, a zarazem świadkiem dyktowań otrzymywanych przez nią w latach 1985 – 1998. Następnie, jako spadkobierca zapisanych przez nią przekazów został wydawcą książek prezentujących „Dyktowania Ludzi w Duchu”

WIELCY POLACY. Dyktowania Ludzi w Duchu. O miłości do Ojczyzny i ukrytej Prawdzie Bożej. Tom 5. To najlepsza z dotychczas wydanych książek, którą otwiera patriotyczny przekaz ducha Marszałka Piłsudskiego. Ksiądz Jerzy Popiełuszko odkrywa w niej kulisy swojego porwania oraz zabójstwa, ujawniając nieznane, nowe (szokujące kulisy zbrodni), a także gry polityczne służb bezpieczeństwa i wywiadu wojskowego komunistycznej Polski. Znajdziemy tu wiele bardzo ciekawych „dyktowań” Wielkich Polaków m.in.: Jana III Sobieskiego, Tadeusza Kościuszko, Władysława Sikorskiego, Fryderyka Chopina, Jana Matejki, Stefana Wyszyńskiego, Stefana Ossowieckiego, czy też Mieszka I.

GWIAZDY KINA. Dyktowania Ludzi w Duchu. Tom 4 Dowiemy się z niego m.in.:

  • Co dzisiaj ma do powiedzenia Alfred Hitchcock o swoich filmach i przyszłym życiu?
  • Zbyszek Cybulski wyjaśnia nam dlaczego musiał nagle zginąć! 
  • "Ja nie popełniłam samobójstwa" - Marilyn Monroe dyktuje o swoim życiu i urodzie.
  • Jak dzisiaj widzi swoje życie aktora i geja, zmarły na AIDS amerykański aktor Rock Hudson
  • Szwedzka aktorka Ingrid Bergman dyktuje m.in. o swoim życiu i rujnującym człowieka strachu
  • Jak to jest umrzeć i stać się człowiekiem w Duchu. Włoski reżyser Luchino Visconti opisuje śmieć fizyczną oraz przejście do świata ducha.

Zapraszamy!

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.